Skazany na śmierć / Prison Break (2005-2009) [Sezon 1-4] PL.BluRay.720p.x264.AC3-LTN / Lektor PL


Serial opowiada historię Michaela Scofielda - brata Lincolna Burrowsa oskarżonego o zabójstwo brata wiceprezydenta i skazanego na karę śmierci w więzieniu stanowym Fox River. Scolfield przekonany o niewinności brata - pomimo jednoznacznych dowodów wskazujących na Burrowsa - postanawia dostać się do więzienia i uwolnić go. Nikt jednak nie spodziewa się, że Michael wcześniej projektował plany więzienia. Z wytatuowanym na ciele planem więzienia pod postacią nic nie znaczącej grafiki oraz ze ściśle sprecyzowanym planem Scofield dokonuje napadu na bank, po którym dostaje się do więzienia. Z każdym odcinkiem poznajemy geniusz Michaela a wraz z nim kolejne elementy układanki wielkiej ucieczki.

The 100 / The Hundred (2016) [Sezon 3] PL.720p.BluRay.DD2.0.x264-Ralf / Lektor PLAkcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię, by sprawdzili, czy na nowo można rozpocząć kolonizację planety.


The 100 / The Hundred (2014) [Sezon 1] PL.720p.BluRay.x264.AC3-CAMBiO | Lektor PL


Nuklearna wojna niszczy cywilizację na planecie. Po wielu latach ze statku kosmicznego z ocalałymi ludźmi zostaje wysłana na Ziemię grupa nieletnich przestępców w celu kolonizacji.

Westworld (2018) [Sezon 2] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Westworld oparto na książce z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona.
Już nie trzymamy się tylko parku rozrywki. Widzimy, jak roboty były wykorzystywane również na prywatnych przyjęciach jako rozrywka, dodatek. Nie ma tutaj tylu zagadek co w pierwszym sezonie, ponieważ większość kart zostało odkrytych. Zmienia się jednak gra. Teraz widz obserwuje, jak zmienia się zachowanie androidów, które mają już w pełni wykształconą świadomość. Które wiedzą do jakich celów zostały stworzone i zaczynają same kierować swoim życiem. To jest wciąż opowieść brudna od krwi i przepełniona przemocą, ale przy tym rozprawia na temat egzystencji. Tego, czym ona jest. Dla kogo jest przewidziana. Wciąż mamy klimat tajemnicy, choć nie bardzo wiemy, dokąd serial zmierza. Znów szukamy odpowiedzi na pytanie: „o co chodzi?”. I to jest chyba największy walor tej produkcji HBO. Trzymanie widza w ciągłej niepewności.


Westworld (2016) [Sezon 1] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Westworld oparto na książce z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona.
Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).


Amerykańscy Bogowie / American Gods (2017) [Sezon 1] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Głównego bohatera serialu - Cienia - poznajemy na dwa dni przed zakończeniem jego odsiadki, kiedy to w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jego żona - Laura. Po wyjściu z więzienia, Cień z pomocą tajemniczego mężczyzny - pana Wednesday'a postanawia rozwikłać zakładkę jej śmierci. Jak się później okazuje tajemniczy nieznajomy okazuje się potężnym Starym Bogiem, który planuje zbudować armię i odzyskać swoją utraconą chwałę.


Ślad (2018) {Sezon 1} PL.1080p.WEB-DL.x264-YL4 / Serial Polski

Ślad (2018) {Sezon 1} PL.1080p.WEB-DL.x264-YL4 / Serial Polski

Wiele ekscytujących historii kryminalnych oraz bohaterowie z krwi i kości, zdeterminowani, aby osiągnąć swój cel. Jeden „Ślad” może zmienić tak wiele. Serial przenosi widzów do Wrocławia, gdzie działa seryjny porywacz i zabójca dzieci.

DODANO ODCINEK 45Wielki Brat / Big Brother (2019) {Sezon 6} PL.720p.WEB-DL.x264-TVND

Wielki Brat / Big Brother (2019) {Sezon 6} PL.720p.WEB-DL.x264-TVND

"Big Brother" 2019 wraca do TVN. Po jedenastu latach od zakończeniu ostatniej emisji na małe ekrany powróci tej wiosny słynne reality-show "Big Brother".

odcinek 4 NocąSuburra (2019) [SEZON 2] PL.720p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


Skorumpowane włoskie miasteczko to idealne miejsce do robienia szemranych interesów. O pieniądze i władzę walczą tu wpływowe rodziny, mafia i skorumpowani politycy.


Suburra: Serial / Suburra: La serie (2017) [Sezon 1] PL.720p.NF.WEB-DL.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


Serial opowiada o tym, jak mafia z południa pragnie rozwinąć interesy w Rzymie. Pomóc im w tym mają grunty w Ostii, usytuowane na zachodnim wybrzeżu Włoch. Mają one zostać przekształcone w port i stać się strategicznym punktem przerzutowym narkotyków. Niestety sprawa jest skomplikowana, gdyż ziemia ta jest w ręku różnych właścicieli m.in. Watykanu. Dlatego, aby dopiąć celu, przedstawiciel potężnej rodziny z południa, korumpuje polityków, jednoczy okoliczne rodziny mafijne, łagodzi napięcia między nimi oraz zastrasza odpowiednich ludzi lub zabija tych, którzy stoją na drodze i zagrażają interesom. Jednak obok grubych ryb na pierwszy plan wysuwają się trzej młodzi mężczyźni: syn bossa z rodziny Adami, Aurelino, brat króla cyganów, Spadino Anacleti oraz syn policjanta, Lele, który niejedno ma na swoim sumieniu. Ich drogi niespodziewanie się krzyżują, dostrzegają szansę zarobienia sporych pieniędzy, osiągnięcia sukcesu w przestępczym świecie i nie zważając na nic, razem postanawiają zawojować świat.


Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7