Kickboxer (1989) MULTi.1080p.BluRay.x264.AC3-DENDA | Lektor i Napisy PL


Mistrz świata w kickboxingu, Eric Sloane (Dennis Alexio), przybywa do Tajlandii, aby stoczyć walkę z Tong Po (Michel Qissi), najlepszym zawodnikiem w kraju. W wyniku strasznych ciosów, Eric zostaje sparaliżowany do końca życia. Jego młodszy brat, Kurt (Jean-Claude Van Damme), który przyjechał razem z nim, decyduje się pomścić brata. W tym celu podejmuje bardzo ciężki trening pod okiem Xiana (Dennis Chan), starego mistrza, mający go przygotować do morderczej walki według klasycznych reguł tajskiego boksu.

Artykuł edytowany przez: izyk - 28-11-2020, 10:12
Powód: REUPLOAD

Śniegu już nigdy nie będzie (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KLiO / Film polski


Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od "gorszego" świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.
Pochodzący ze wschodu Żenia zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. W niedługim czasie zostaje powiernikiem swoich klientów.Erotica 2022 (2020) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-OzW / Film polski


Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości — świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.

Magnezja (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Na odciętym od reszty kraju skrawku ziemi rządzą kobiety, a główną walutą jest kula z rewolweru.


Polot (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?


Zieja (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Lata 70-te. Major SB chce "kupić" naiwnego księdza Zieję i zrobić z niego agenta, który skompromituje opozycję. Przesłuchania księdza stają się naturalnym pretekstem do wędrówki przez historię Polski wieku dwudziestego - od wojny bolszewickiej 1920 roku, przez II wojnę światową, aż do czasów współczesnych.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Artykuł edytowany przez: izyk - 25-11-2020, 11:32
Powód: REUPLOAD

W Nowym Zwierciadle: Wakacje / Vacation (2015) PL.1080p.WEBRip.x264.AC3-tHD / POLSKI LEKTOR


OPIS: Clark Griswold (Chevy Chase) otrzymuje podwyżkę za wynalezienie wiecznotrwałej żywności i postanawia zabrać swoją rodzinę do bajecznego Las Vegas. Po pechowym locie Griswoldowie docierają do hotelu Mirage. Clark okazuje się być nieustępliwym hazardzistą i przegra wszystkie pieniądze w kasynie. W Ellen (Beverly D'Angelo) zakochuje się artysta estradowy Wayne Newton. Audrey (Marisol Nichols) rozpoczyna karierę tancerki go-go w klubach, a Rusty (Ethan Embry) zaprzyjaźnia się z wpływowymi ludźmi. Wspólna przyszłość rodziny wisi na włosku.

Sweat (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-OzW / Film Polski


"Sweat" to trzy dni z życia Sylwii Zając, motywatorki fitness, której obecność w mediach społecznościowych nadała status celebrytki. Choć jest śledzona przez setki tysięcy osób, otoczona oddanymi współpracownikami i podziwiana przez dalekich znajomych, w jej życiu brakuje bliskości.


Asymetria (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Piotr wraz ze swoją dziewczyną Weroniką planują wspólną przyszłość. Nie spodziewają się, że jeden wieczór może zmienić wszystko. Nie tylko w ich życiu.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 129