Apollo 11 (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Spojrzenie na misję Apollo 11. Film dokumentalny Apollo 11 Todda Douglasa Millera składa się z odrestaurowanych i nigdy wcześniej niepublikowanych taśm filmowych NASA.

Yesterday (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Młody mężczyzna budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów.

High Life (2018) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


W odległej galaktyce, poza układem słonecznym Monte (Robert Pattinson) wychowuje swoją córkę Willow (Jessie Ross). Oboje mieszkają w całkowitej izolacji na pokładzie statku kosmicznego. Monte stał się ojcem wbrew woli - jego spermę pobrano bez jego zgody i użyto jej do inseminacji Boyse (Mia Goth). Mężczyzna był w grupie więźniów, których w ramach eksperymentu wysłano w kosmos, by odnaleźli najbliższą Ziemi czarną dziurę, z podejrzeniem, że nigdy nie powrócą z ekspedycji. Alternatywą była śmierć w zakładzie karnym. Teraz na statku pozostał tylko on i jego córka. Zdyscyplinowany twardziel zaczyna rozumieć, czym jest miłość.

Inside Man: Most Wanted (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Policyjny negocjator łączy siły z agentem federalnym, aby uratować dziesiątki turystów wziętych za zakładników, podczas 10-cio godzinnego oblężenia banku centralnego USA.


Laleczka / Child's Play (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


"Laleczka" przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Tajemnice Joan / Red Joan (2018) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Rok 2000. W malowniczej wiosce w Anglii, wiedzie spokojne życie na emeryturze starsza pani - Joan Stanley (Judi Dench). Pewnego dnia życie kobiety przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy to zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji.

Czarna śmierć / Black Death (2010) MULTI.BluRay.720p.x264-LTN


Ulrich i mnich Osmund wyruszają na misję, aby zbadać doniesienia o wiosce omijanej przez szalejącą dżumę.

Men in Black: International (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


~OPIS~

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest... wtyczka.


Czas rozliczenia / A Score To Settle (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Frank wychodzi na wolność po 22 latach odsiadki za czyn, którego nie popełnił. Przez cały okres pobytu w więzieniu przy życiu utrzymywały go dwie rzeczy: dorastający na wolności syn oraz chęć zemsty na tych, którzy wrobili go i posłali za kratki. Wyszedł, gdyż cierpi na nieuleczalną chorobę, a lekarze dają mu zaledwie kilka miesięcy życia. W obliczu tej sytuacji staje przed niezwykle trudnym wyborem. Wyrównać rachunki czy poświęcić czas na zbudowanie rodzinnych relacji?

Doom: Annihilation (2019) MULTi.720p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Film opowiada o grupie kosmicznych marines, którzy odpowiadają na wezwanie ratunkowe z bazy na księżycu Marsa, tylko po to, by odkryć, że miejsce zostało przejęte przez demoniczne stwory, które chcą stworzyć Piekło na Ziemi.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 61