James Bond (1962-2015) COLLECTiON.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA | LEKTOR i NAPISY PL


~OPIS~

Wielbiciele najsłynniejszego agenta mają nie lata gratkę. Wspaniała kolekcja filmów do oglądania na wiele długich jesiennych i zimowych wieczorów. Filmów z Bondem nie trzecha chyba specjalnie przedstawiać, klasyka kina, niezależnie od tego który z aktorów odtwarzał rolę agenta 007. Słynne powiedzonka, dialogi, kultowe sceny, przystojni mężczyźni, piękne kobiety i groźni przeciwnicy w grze o najwyższą stawkę.

Nazywam się Bond, James Bond.


Artykuł edytowany przez: izyk - 19-02-2019, 17:21
Powód: 19

Cudowny chłopak / Wonder (2017) MULTi.720p.BluRay.x264-Izyk | LEKTOR, DUBBING i NAPISY PL


~OPIS~

10-letni Auggie (Jacob Tremblay) urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Do tej pory uczył się pod okiem mamy (Julia Roberts), lecz teraz zaczyna 5 klasę w normalnej szkole. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica, urocza Summer, która potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w chłopcu siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Szkolna imprezka 3 / Suck Me Shakespeer 3 / Fack Ju Gohte 3 (2017) Multi.720p.BluRay.DD2.0.x264-MR | Lektor i Napisy PL


~OPIS~

Zeki Müller (Elyas M'Barek) to były więzień, zatrudniony w szkole jako nauczyciel. Jest przystojny, lecz często prostacki i arogancki. Mimo to na swój sposób angażuje się w życie swoich wychowanków. Tym razem pan Müller będzie próbował zmobilizować swoich uczniów, Chantal (Jella Haase), Zeynep (Gizem Emre) i pozostałych, do zdania egzaminu dojrzałości. Przybywająca z misją wspierania Zekiego w tym zamiarze doradczyni z Centrum Informacji Zawodowej nie okaże się zbyt przydatna. Kiedy testy z matematyki i niemieckiego wywołują sensację w społeczności szkolnej, dyrektorka Gudrun Gerster (Katja Riemann) postanawia zawalczyć o dobre imię instytucji.

Elektroniczna ruletka / Brainscan (1994) MULTI.BluRay.720p.x264-LTN


Michael jest chłopcem, który nie ma łatwego życia. Matka zginęłą w wypadku, ojca nigdy nie ma w wielkim domu, przez co nasz bohater czuje się samotny i wyalienowany. Ma jednego przyjaciela - Kyleâa razem z którym są fanatykami horrorów oraz gier komputerowych. Skrycie Michael podkochuje się w dziewczynie z sąsiedztwa, jednak nigdy nie ma odwagi żeby z nią porozmawiać. Pewnego dnia Michael dostaje telefon od Kyleâa, w którym mowa o najnowszej grze komputerowej o tematyce grozy. Michael podchodzi sceptycznie do ogłoszenia, w którym wspomniane jest, że niejako gra "Brainscan" jest najnowszą zdobyczą techniki, która oddziaływuje na podświadomość gracza przez co widzimy świat z perspektywy mordercy, jesteśmy nim. Sceptycyzm, sceptycyzmem ale szukający nowych doznań Michael decyduje się zamówić grę. Gra prezentuje się niesamowicie, Michael naprawdę czuje, że jest mordercą. Następnego dnia okazuje się, że zabójstwo z gry wydarzyło się naprawdę. Nasz przerażony bohater nie wie co począć. Wtedy wkracza Trickster - demoniczna postać - przewodnik gry. Michael zaczyna tracić poczucie realności. Trickster przekonuje go że musi grać dalej - wyeliminować świadków morderstwa i zatrzeć ślady. Michael z oporami postanawia kontynuować grę. Nie wie, że kolejenym celem jest jego najbliższy przyjaciel - Kyle. Po wyjściu z gry jest zdruzgotany tym co zrobił - kolejne morderstwo okazuje się być prawdziwe. Do tego wszystkiego dochodzi para dociekliwych policjantów oraz kolejne etapy gry prowadzone przez Trickstera...

Historia O / Histoire.d'O (1975) PL.720p.BluRay.x264-BODZiO


Piękna O zostaje zabrana przez swojego narzeczonego Rene w tajemnicze, ustronne miejsce (stary pałacyk w Roissy), gdzie przechodzi swoisty trening sado-masochistyczny. Rene przygotowuje ją do realizacji osobistej obietnicy - przekazania jej w pełne posiadanie swojemu przyrodniemu bratu, Sir Stephenowi.

Panowie dbajcie o żony / La Zizanie (1978) MULTI.WEB-DL.720p.H264-LTN


Zapatrzony w siebie przedsiębiorca za wszelką cenę realizuje intratne zamówienie, czym doprowadza żonę i współpracowników do szału.

Operacja Overlord / Overlord (2018) MULTi.720p.BluRay.x264-Izyk | LEKTOR i NAPISY PL


~OPIS~

Na godziny przed słynnym dziś D-Day, grupa amerykańskich spadochroniarzy ląduje w okupowanej przez nazistów Francji. Zniszczony nadajnik radiowy znajduje się na szczycie ufortyfikowanego kościoła. W dążeniu do przejęcia budynku, żołnierze łączą siły z młodą Francuzką. W piwnicach kościoła natrafiają jednak na tajne nazistowskie laboratorium. Spotkają tam wrogów, jakich nikt nigdy dotąd nie widział…


Pewny kandydat / The Front Runner (2018) MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA | LEKTOR i NAPISY PL


OPIS:

Kampania prezydencka senatora Gary'ego Harta staje pod znakiem zapytania, kiedy na jaw wychodzi jego romans.


xt7.pl - 20GB/24H + Catshare, Rapidu, Fileshark i inne + Kumulacja do 60GB!

Zwyczajna przysługa / A Simple Favor (2018) MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA | LEKTOR i NAPISY PL


~OPIS~

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily znika.


Artykuł edytowany przez: admin - 15-02-2019, 14:44
Powód: REUPLOAD :-)

Halloween (2018) MULTi.720p.BluRay.x264-Izyk | LEKTOR i NAPISY PL


~OPIS~

Ostateczna konfrontacja Laurie Strode z Michaelem Myersem - zamaskowanym prześladowcą - przed którym uciekła 40 lat wcześniej.


Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 32