Wikingowie / Vikings (2019) [SEZON 6] PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Skandynawia u schyłku VIII wieku. Wiking Ragnar Lothbrok jest sfrustrowany polityką lokalnego jarla – Haraldsona. Prosi szkutnika Flokiego o zbudowanie łodzi, dzięki której będzie mógł dopłynąć do Anglii. Ragnar ujawnia zdolności przywódcze i organizacyjne, dzięki którym pierwsza wyprawa na obce ziemie kończy się sukcesem. Budzi to zazdrość jarla i staje się początkiem brzemiennej w skutki rywalizacji. Ragnar zabija Haraldsona w pojedynku i zostaje przywódcą wikingów. Legenda mówi, że jest bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.

Artykuł edytowany przez: izyk - 17-01-2020, 15:50
Powód: ODC.7

Sex Education (2020) [SEZON 2] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Ares (2020) [SEZON 1] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Ambitna studentka amsterdamskiej uczelni marzy o awansie społecznym i dołącza do elitarnego stowarzyszenia. Nie wie, że jego członkowie skrywają przerażającą tajemnicę.


Treadstone (2019) [Sezon 1] MULTi.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H264-P2P / Lektor i Napisy PL


Produkcja opowiada o tytułowym, tajnym programie CIA, który wykorzystuje protokół modyfikowania zachowania, aby przekształcić swoich agentów w niepowstrzymane maszyny do zabijania. Jason Bourne był jednym z uczestników tego projektu. Bohaterami serialu będą nowi, uśpieni agenci, którzy brali udział w programie.


The Outsider (2020) [Sezon 1] PL.1080p.AMZN.WEB-DL.x264-666 / Lektor PL


Dochodzi do makabrycznej zbrodni. W lesie w stanie Georgia zostają znalezione zwłoki jedenastolatka, Frankiego Petersona. Ciało chłopca nosi ślady tortur. Bardzo szybko pojawia się pierwszy podejrzany. Świadkowie wskazują na Terry'ego Maitlanda (Jason Bateman), szczęśliwego męża i ojca dwóch dziewczynek. Mężczyzna jest bardzo ważną osobą w społeczności Flint City. Pracuje jako nauczyciel angielskiego, sprawuje też stanowisko trenera tutejszej Little League. Odciski palców nie pozostawiają wątpliwości, że to on stoi za morderstwem. Detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn) decyduje się na publiczne aresztowanie podejrzanego. Maitland nie przyznaje się do winy, przedstawia też alibi. Prokuratora jednak jest pewna swoich oskarżeń. Wkrótce detektyw Anderson prosi o pomoc prywatną detektyw Holly Gibney (Cynthia Erivo). Kobieta słynie ze swoich nieszablonowych metod śledczych. Serial na podstawie książki króla horroru Stephena Kinga.

Giri / Haji: Powinność / Wstyd / Giri/Haji (2019) [SEZON 1] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Policjant rusza do Londynu, aby odnaleźć brata, który podpadł yakuzie. Tymczasem Tokio staje na krawędzi wojny gangów. W takich warunkach trudno zaufać komukolwiek.

Wataha (2019) [Sezon 3] PL.1080p.HBO.WEB.DD2.0.x264-Ralf / Serial Polski


Trzeci sezon rozpoczyna się zatrzymaniem przez Straż Graniczną dwóch migrantów, którzy usiłowali przedostać się z Polski na Ukrainę. Podążając ich śladem, Rebrow (Leszek Lichota) nagle natyka się na miejsce zbrodni. Wieść o wyjątkowo bestialskim morderstwie porusza cały kraj. Markowski (Andrzej Zieliński) przejmuje dochodzenie. Wiktor zwraca się z prośbą o pomoc do Dobosz (Aleksandra Popławska). Uważa, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż się z pozoru wydaje. Iga nie cieszy się z powrotu w Bieszczady, ponieważ w Warszawie jej kariera bardzo prężnie się rozwijała. Mimo że Rebrow znowu pracuje w straży, nie może zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Spotyka się z niechęcią współpracowników, którzy uważają, że metody jego działania przekraczają granice prawa. Tymczasem ukraińscy przemytnicy zyskują nowego szefa - Tatianę Barkovą (Evgeniya Akhremenko).


Artykuł edytowany przez: izyk - 11-01-2020, 09:10
Powód: FiNAŁ

Titans (2019) [SEZON 2] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Dick Grayson, były partner Batmana, który od niedawna działa na własną rękę, spotyka grupę zbuntowanych młodych bohaterów, którym bardzo potrzebny jest mentor.


Drakula / Dracula (2020) [SEZON 1] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Nowa wersja legendy o hrabim Drakuli, która ukazuje nie tylko jego krwawe zbrodnie, ale również głęboko skrywane słabości.


Ania, nie Anna / Anne with an E / Anne (2019) [SEZON 3] PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Dzielna osierocona dziewczynka o bogatej wyobraźni trafia pod opiekę pewnej starej panny i jej małomównego brata. Na podstawie powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26