» Ostatnie publikacje na stronie

Wagary / Cutting Class (1989) UNRATED.MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


W małym miasteczku dochodzi do serii morderstw. Podejrzenia padają na chłopaka, który opuścił zakład psychiatryczny.

Władcy umysłów / The Adjustment Bureau (2011) MULTI.BluRay.1080p.VC-1.REMUX-LTN


David, kandydat do senatu, zakochuje się w pięknej Elise. Tajemniczy strażnicy Losu robią wszystko, by kochankowie nie mogli być razem.

Włóczęga ze strzelbą / Hobo with a Shotgun (2011) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Włóczęga nie może znieść bezprawia panującego na ulicy. Kupuje strzelbę i postanawia rozprawić się z bandytami.

Trzeba zabić tę miłość (1972) PL.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Magda i Andrzej nie dostaje się na studia z powodu zbyt niskiej liczby punktów. Dziewczyna podejmuje pracę salowej w prywatnym szpitalu.

Kto tam? / Knock, Knock (2015) PL.720p.BluRay.x264-B89Żonaty mężczyzna spotyka dwie piękne młode dziewczyny, które zmieniają jego życie w prawdziwy koszmar.

Trzy kobiety / 3 Women (1977) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Dwie kobiety wynajmują wspólnie mieszkanie i pracują w ośrodku rehabilitacyjnym. Gdy jedna z nich ulega wypadkowi, jej charakter całkowicie się zmienia.

Żmijowsko (2019) [Sezon 1] PL.1080p.WEBRip.x264-666 / Serial Polski


Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.
W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków.

Artykuł edytowany przez: izyk - Wczoraj, 09:11
Powód: FINAŁ

Ad Astra (2019) DUAL.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.TrueHD.Atmos.MA.5.1-P2P / Polski Lektor i Napisy PL


Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę na granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Ad Astra (2019) MULTi.1080p.BluRay.DTS.x264-PSiG / Polski Lektor i Napisy PL


Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę na granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.


Dora i Miasto Złota / Dora and the Lost City of Gold (2019) MULTi.1080p.BluRay.DD5.1.x264-PSiG / Polski Dubbing i Napisy PL


Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Pena) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję.


Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 401