Polska z góry (2018) [SEZON 3] | POLSKI PL.2160p.UHDTV.HEVC-B89


Twórcy serii zabiorą widzów w podróż po najpiękniejszych regionach Polski. Zaprezentują warte uwagi, choć nieznane lokalizacje oraz te dobrze rozpoznawalne, acz zasługujące na spojrzenie z innej perspektywy. Widzowie dowiedzą się m.in., gdzie leży największy zamek w Polsce, skąd wzięła się w Karkonoszach norweska Świątynia Wang oraz, czy termin "opolszczyzna" jest poprawny i jakie tereny właściwie obejmuje. Pierwszy serial w polskiej telewizji, który pokazuje nasz kraj z perspektywy lotu ptaka.

Artykuł edytowany przez: janek0001 - 11-08-2019, 10:52
Powód: + 9,10

The Walking Dead (2011) [Sezon 2] PL.1080p.BluRay.DD2.0.x264-Ralf / Lektor PL


Po ucieczce z centrum chorób, Rick (Andrew Lincoln) i reszta ocalałych podróżują, by znaleźć bezpieczne schronienie. Pewnego dnia, gubi się córka Carol (Melissa McBride), Sophia (Madison Lintz). Podczas jej poszukiwań, grupa natyka się na farmę, której właścicielem jest Hershel Greene (Scott Wilson), oferujący im schronienie.


The Walking Dead (2010) [Sezon 1] PL.1080p.BluRay.DD2.0.x264-Ralf / Lektor PL


Po ucieczce z centrum chorób, Rick (Andrew Lincoln) i reszta ocalałych podróżują, by znaleźć bezpieczne schronienie. Pewnego dnia, gubi się córka Carol (Melissa McBride), Sophia (Madison Lintz). Podczas jej poszukiwań, grupa natyka się na farmę, której właścicielem jest Hershel Greene (Scott Wilson), oferujący im schronienie.


Czarnobyl / Chernobyl (2019) [Sezon 1] MULTi.1080i.BluRay.Remux.AVC-BETON / POLSKI LEKTOR i NAPISY


Opowieść o wydarzeniach rozgrywających się po eksplozji elektrowni atomowej w Czarnobylu. Zastępca przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Boris Shcherbina (Stellan Skarsgard) od pierwszych godzin po awarii przewodniczy pracom rządowej komisji. Prawdziwe przyczyny wybuchu reaktora próbuje poznać Ulana Khomyuk (Emily Watson), radziecka fizyczka jądrowa. Jej kolega po fachu, Valery Legasov (Jared Harris), jako pierwszy orientuje się, jak wielka była skala tragedii i jak dramatyczne są jej skutki. Na uwagę zasługują klimatyczne zdjęcia i doskonała obsada.

Doom Patrol (2019) [Sezon 1] MULTi.2160p.WEB.x265-BETON / POLSKI LEKTOR i NAPISY


Doom Patrol ukaże nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną.

Nasza Planeta / Our Planet (2019) [Sezon 1] MULTi.2160p.NF.WEBRip.x264-KRT / Lektor Napisy PL


Widowiskowe ujęcia rzadko spotykanych zwierząt zostają zestawione z gorzkimi refleksjami o wpływie ludzkości na ich siedliska i inne gatunki zamieszkujące naszą planetę.


Zasada przyjemności (2019) [SEZON 1] PL.2160p.UHDTV.HEVC-B89 | POLSKI


Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem? 

Artykuł edytowany przez: izyk - 12-07-2019, 21:00
Powód: 9 i 10

Stranger Things (2019) [Sezon 3] MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-Ralf / Lektor PL, Napisy PLW małym miasteczku, w którym każdy każdego zna, ma miejsce osobliwe wydarzenie rozpoczynające ciąg zdarzeń, który prowadzi do zniknięcia dziecka. Matka chłopca musi stawić czoła przerażającym mocom, by go odzyskać.

Marvel's Jessica Jones (2019) [Sezon 3] MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-Ralf / Lektor PL, Napisy PL


Marvel's Jessica Jones - amerykański serial o superbohaterce z komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Serial ten jest częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe.

Jessica Jones cierpi na zespół stresu pourazowego. Postanawia pozostawić swój kostium superbohaterki i otwiera własną agencję detektywistyczną, w której pomaga ludziom i innym superbohaterom.

Jednostka 42 / Unité 42 (2019) [Sezon 1] MULTi.1080p.NF.WEB-DL.DDP2.0.x264-Ralf / Lektor PL


Owdowiały policjant podejmuje współpracę z byłą hakerką i staje na czele jednostki walczącej z belgijskimi cyberprzestępcami.
Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8