Sniper Assassins End (2020) PLSUB.720p.BluRay.x264-WUTANG / Napisy PL

Sniper Assassins End (2020) PLSUB.720p.BluRay.x264-WUTANG / Napisy PL

gatunek Akcja
produkcja USA


Brandon Beckett jest podejrzanym w sprawie morderstwa politycznego dygnitarza. Brandon ucieka i zdaje sobie sprawę, że ktoś działa po kryjomu i próbuje go wrobić, więc razem ze swoim ojcem, legendarnym snajperem Thomasem Beckettem próbują przeżyć.


10 Minutes Gone (2019) SUB.PL.720p.BluRay.DD5.1.x264-iFT / Napisy PL

10 Minutes Gone (2019) SUB.PL.720p.BluRay.DD5.1.x264-iFT / Napisy PL

Produkcja: Kanada, USA
Gatunek: Kryminał, Thriller


Mężczyzna, który podczas napadu na bank został postrzelony przez co nie pamięta 10 minut z feralnego dnia, musi odtworzyć owe dziesięć minut, gdyż tylko dzięki temu dowie się kto zdradził i uciekł z pieniędzmi. Pewnym utrudnieniem będzie mafijny boss, który chce go dorwać i odzyskać swoja forsę.


Towarzystwo / Society (1989) PLSUB.BluRay.720p.x264-psychd / NAPISY PL


Bohaterem filmu jest chłopiec o imieniu Billy. Billy jest zwyczajnym siedemnastoletnim chłopcem, nie rzucającym się nikomu w oczy. Było tak do momentu aż były chłopak jego siostry Blanchard przekazuje mu dziwne informacje na temat stowarzyszenia, do którego należą jego rodzice i siostra. Elitarne Towarzystwo wydaj się być czymś zupełnie innym niż wygląda. Jednak kiedy Blanchard ginie w przypadkowym wypadku, Billy bierze sprawy w swoje ręcę. Za wszelką cenę chce wyrwać z omamów stowarzyszenia swoją rodzinę. Jednka to może kosztować go życie.

The Photograph (2020) PL.SUB.720p.BluRay.x264-YOL0W / Napisy PL

The Photograph (2020) PL.SUB.720p.BluRay.x264-YOL0W / Napisy PL

gatunek: Melodramat
produkcja: Indie, Niemcy, USA


Satyra opowiadająca o kontrowersyjnym miliarderze wzorowanym na autentyczniej postaci Philipa Greena.


Bad Boys for Life (2020) PLSUB.720p.Bluray.DTS.x264-P2P / Napisy PL

Bad Boys for Life (2020) PLSUB.720p.Bluray.DTS.x264-P2P / Napisy PL

Reżyseria: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Scenariusz: Joe Carnahan, Chris Bremner
Gatunek: Sensacyjny
Produkcja: USA
Premiera: 7 stycznia 2020 (świat)


Funkcjonariusze Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie ruszają do akcji! Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO - nowe pokolenie policyjnych twardzieli.


Thor: Ragnarok (2017) V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA | POLSKI LEKTOR, DUBBING i NAPISY


Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Czarne święta / Black Christmas (2019) PLSUB.720p.BluRay.x264-WUTANG / Napisy PL

Czarne święta / Black Christmas (2019) PLSUB.720p.BluRay.x264-WUTANG / Napisy PL

reżyseria Sophia Takal
scenariusz Sophia Takal / April Wolfe
gatunek Horror
produkcja Nowa Zelandia / USA
premiera 11 grudnia 2019 (świat)


W czasie świątecznej przerwy w nauce, grupa studentek jest prześladowana przez nieznajomego mężczyznę.


Przynęta / Bait (2019) PL.SUB.720p.BluRay.x264-CADAVER


"Przynęta" opowiada o gentryfikacji, kapitalizmie, turystycznym tsunami i klasowych konfliktach. Kornwalijska wieś, w której rozgrywa się akcja, przechodzi właśnie transformację z osady rybackiej w nadmorski kurort. Bracia Ward zmuszeni są sprzedać dom londyńczykom, którzy przerabiają go, dekorując ściany linami, sieciami i innymi akcesoriami symbolizującymi "tradycję" i "autentyczność", czyli wszystko to, co turyści niszczą. Ekonomiczna, społeczna i kulturowa degradacja rybaków rodzi frustrację, która prowadzi do otwartej wojny z aroganckimi, bogatymi przyjezdnymi. Konflikt eskaluje, gdy młody Ward zaczyna flirtować z córką londyńczyków, panną Leigh.

The Morning Show (2019) {Sezon 1} SUBPL.720p.WEB.H264-MIX / Napisy PL


Spojrzenie na życie ludzi którzy pomagają Ameryce wstać codziennie rano. Ciekawe wyzwania prowadzących ten telewizyjny rytuał.

Trilogy of Terror (1975) PLSUB.720p.BluRay.x264-PSYCHDProdukcja Dana Curtisa to trzy przeplatające się historie, każda z udziałem Karen Black. Pierwsza opowiada o uczniu liceum zakochanym w swojej nauczycielce. Druga to paranoiczna opowieść o dwóch siostrach - dobrej i złej. Trzecia - o afrykańskiej lalce plemiennej, która ożywa i terroryzuje kobietę w jej mieszkaniu.

Poprzednia
1 2