Kraina lodu II / Frozen II (2019) MULTi.720p.BluRay.x264.AC3-DENDA | DUBBING i NAPISY PL


Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?


Bayala i ostatni smok / Bayala (2019) PLDUB.720p.WEB-DL.x264-FOX / Dubbing PL

Bayala i ostatni smok / Bayala (2019) PLDUB.720p.WEB-DL.x264-FOX / Dubbing PL

gatunek: Animacja / Fantasy / Przygodowy
produkcja: Luksemburg / Niemcy


Czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek dopóki podstępna królowa Ophira nie porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy.


Śnieżna paczka / Arctic Justice (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

Mors planuje przyśpieszyć globalne ocieplenie i stopić koło podbiegunowe, w czym próbuje mu przeszkodzić grupa niedoświadczonych bohaterów, na czele której stoi lis.

Tajni i fajni / Spies in Disguise (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie...


Kraina Lodu 2 / Frozen 2 (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.


Rodzina Addamsów / The Addams Family (2019) MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA | DUBBING i NAPISY PLRodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości?


Mój przyjaciel Ufik / Terra Willy: Planète inconnue (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik - niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

Rodzina Addamsów / The Addams Family (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

O Yeti! / Abominable (2019) PLDUB.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Dubbing PL


~OPIS~

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię "Everest" i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

Miecz w kamieniu / The Sword in the Stone (1963) MULTi.720p.BluRay.AC3.x264-TPX | POLSKI DUBBING i NAPISY


"Miecz w kamieniu" Disney'a oparty jest na legendzie o Królu Arturze. Młody chłopiec spotyka na swej drodze Czarodzieja Merlina. Pod jego opieką Artur uczy się, nie wiedząc jeszcze, że jego przeznaczeniem jest zostać królem.

Poprzednia
1 2 3 4 5