Tony Halik (2020) POL.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-P2P / Film Polski


gatunek: Dokumentalny
produkcja: Polska

Znał wszystkich, wszystkich filmował, wszyscy chcieli z nim rozmawiać:  Fidel Castro, królowa Elżbieta, Evita Peron, Richard Nixon. „Tony Halik” to historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą.


Tony Halik (2020) PL.1080p.BluRay.x264-KLiO / Film polski


gatunek: Dokumentalny
produkcja: Polska

Znał wszystkich, wszystkich filmował, wszyscy chcieli z nim rozmawiać:  Fidel Castro, królowa Elżbieta, Evita Peron, Richard Nixon. „Tony Halik” to historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą.


Popioły / The Ashes (1965) POL.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-P2P / Film Polski


gatunek: Kostiumowy / Dramat historyczny
produkcja: Polska
reżyseria: Andrzej Wajda
obsada: Daniel Olbrychski, Bogusław Kierc, Piotr Wysocki

W okresie wojen napoleońskich młody szlachcic zostaje sekretarzem księcia Gintułta, który wprowadza go do loży masońskiej.

Akademia pana Kleksa / Mister Blot's Academy (1984) POL.COMPLETE.BLURAY-FLAME | Film Polski


Młody Adaś Niezgódka rozpoczyna edukację w tajemniczej Akademii. Szkołę prowadzi czarodziej Pan Kleks, któremu pomaga inteligentny szpak Mateusz.

Artykuł edytowany przez: izyk - 1-04-2021, 07:50
Powód: reup

Jack Strong (2014) 1080p.Blu-ray.Remux.AVC.DTS-HD.MA.5.1-KRaLiMaRKo | Film Polski


"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.


Noce i dnie (1975) POL.1080p.Blu-ray.AVC.LPCM.2.0-GLiMMER / Film Polski


Ekranizacja powieści Marii Dąbrowskiej. Saga rodzinna, dwóch pokoleń rodziny Niechciców, ukazanie na tle przemian, społeczeństwa polskiego w latach 1865-1914. Podczas ucieczki z zajętego przez Niemców i płonącego Kalińca (I Wojna światowa) Barbara wspomina swoje życie...Nie spełniona miłość do Józefa Tolibowskiego, małżeństwo z Bogumiłem, człowiekiem pełnym energii, gospodarnym, ale nie obytym towarzysko; trudy budowania wspólnego życia w Serbinowie, dużym majątku, którym mąż administrował; śmierć pierwszego dziecka, narodziny następnych; kłopoty z wychowaniem syna Tomasza; opuszczenie męża; romanse z Bogumiłem; sprzedaż Serbinowa; chorobę i śmierć Bogumiła. 

Artykuł edytowany przez: izyk - 20-03-2021, 13:51
Powód: reup

Underdog (2019) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-FOX | Polski FilmBorys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Artykuł edytowany przez: izyk - 11-03-2021, 19:11
Powód: reup

Kolej na miłość (2020) PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Żeby się zakochać wystarczy tylko chwila. Dlatego właśnie Mikołaj Lis (Marcin Franc), nie zważając na brak biletu, wskakuje do pociągu zauroczony piękną nieznajomą. Jednak dla surowego konduktora Nowaka (Jacek Kałucki) bilety to świętość i zrobi wszystko, aby uchylający się od płacenia za podróż pasażerowie ponieśli odpowiednie konsekwencje. Szybko okazuje się, że nerwowy pracownik kolei znika, a zamiast niego pojawia się przebrany za konduktora Mikołaj. Przy pomocy pełnej wdzięku Edyty (Marta Sutor), młody mężczyzna stara się przejąć kontrolę nad chaosem, jaki zapanował w pociągu i w jego życiu. Czy ta podróż wystarczy, aby znaleźć miłość przed świętami Bożego Narodzenia? Czy kobieta, za którą wsiada się do pociągu, okaże się tą, z którą można w tym pociągu zostać?

Jak zostać gwiazdą (2020) PL.720p.BluRay.x264-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny.


Listy do M. 4 (2020) PL.2160p.WEB-DL.x264.AC3-KROP / Film polski


~OPIS~

Cicha noc, na całej połaci śnieg, a spokój i radość w sercach wszystkich? Nie tym razem! W życiu bohaterów "Listów do M." nadchodzi świąteczna zawierucha Mel (Tomasz Karolak) będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech (Wojciech Malajkat) spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty (Iza Kuna), a Karolina (Magdalena Różczka) i Filip (Borys Szyc) będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia W te święta odwiedzimy starych znajomych i poznamy zupełnie nowe postaci, które nas wzruszą, rozśmieszą, a przede wszystkim – sporo namieszają!Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39