Zło jest zaraźliwe / Arctic Circle (2018) [SEZON 1] PL.2160p.HDR.UHDTV.H265-B89


Skuta lodem Laponia. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) jest samotną matką, która mieszka w rodzinnym Ivalo i zarabia na życie, pracując jako policjantka. Pewnego dnia, przeszukując starą opuszczoną chatkę, znajduje półżywą kobietę trudniącą się prostytucją. Badania jej krwi jednoznacznie wskazują na to, że jest zarażona śmiertelnym wirusem. Aby pomóc policjantce w śledztwie, dołącza do niej niemiecki wirusolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozszyfrowanie tej zagadki będzie jednak wiązało się ze złamaniem prawa.

Artykuł edytowany przez: janek0001 - Wczoraj, 16:08
Powód: dodano odcinek 5

Paragraf 187 / One Eight Seven (1997) MULTi.REMUX.2160p.UHD.Blu-ray.SDR.HEVC.DTS-HD.MA5.1-DENDA


Oddany swojej pracy nauczyciel fizyki zastaje napadnięty i podbity przez jednego ze swoich uczniów. Po tym incydencie postanawia przeprowadzić się i podjąć pracę w Los Angeles, niestety w krótkim czasie okazuje się, że zachowanie i mentalność młodzieży niczym nie różni się od tej z poprzedniej szkoły. Pogoń za wiedzą, która jest przepustką do lepszego świata, ustępuje miejsca przemocy, walce o przetrwanie.

Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne Widmo / Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) MULTi.2160p.HDR.H265.10Bit.Disney.WebRip.DTS.HDMA6.1-Izyk | LEKTOR, DUBBING i NAPISY PL


Obi-Wan (Ewan McGregor) przyjmuje nauki od swego mistrza Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). Jedi zostają wysłani z misją na Naboo, aby wynegocjować pokój między Naboo a Federacją Handlową. Niestety Darth Sidious pokierował działaniami Federacji i dokonał inwazji na tę małą planetę. Rycerze z królową Naboo (Natalie Portman) lądują na Tatooine, na której to mieszka chłopiec imieniem Anakin (Jake Lloyd).

Miecz w kamieniu / The Sword in the Stone (1963) MULTi.2160p.HDR.Disney.WEBRip.DTS-HDMA.5.1 x265-Izyk | POLSKI DUBBING i NAPISY


"Miecz w kamieniu" Disney'a oparty jest na legendzie o Królu Arturze. Młody chłopiec spotyka na swej drodze Czarodzieja Merlina. Pod jego opieką Artur uczy się, nie wiedząc jeszcze, że jego przeznaczeniem jest zostać królem.

Chłopaki z sąsiedztwa / Boyz n the Hood (1991) MULTi.2160p.UHD.HDR.BluRay.REMUX.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-Izyk | Polski Lektor i Napisy PL


Akcja filmu toczy się w jednej z biedniejszych dzielnic Los Angeles. Jest rok 1984, Tre Styles (Cuba Gooding Jr.) wysłany zostaje prze matkę do ojca (Laurence Fishburne), by ten dopilnował aby syn wyrósł na mężczyznę. Młody szybko zaprzyjaźnia się z sąsiadami Darinem (Ice Cube) i Rickiem (Morris Chestnut), i razem z kilkoma innymi miejscowymi tworzą małą grupkę. Mija kilka lat, większość znajomych Tre ma już za sobą konflikt z prawem, ale on jest ciągle dobrym uczniem i stara się nie wpadać w kłopoty. Jednak życie na przedmieściach nie jest takie proste, i prędzej czy później będzie musiał zderzyć się z brutalną rzeczywistością...

Joker (2019) MULTi.COMPLETE.UHD.BLURAY-nLiBRA | Polski Lektor i Napisy PL


Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) opuścił niedawno zakład psychiatryczny. Za dnia zarabia na życie jako klaun do wynajęcia. Wieczorami w obskurnej czynszówce wraz z przykutą do łóżka ciężko chorą matką ogląda prowadzony przez Murraya Franklina (Robert De Niro) talk show, marząc, by kiedyś wystąpić w nim w charakterze komika. Raz na jakiś czas bohater odwiedza opiekę społeczną. Odbiera recepty na leki i zdaje znudzonej urzędniczce relację z postępów w powrocie na łono społeczeństwa. Od samego początku twórcy dają do zrozumienia, że umysł Arthura bezustannie chybocze się na linie zawieszonej nad przepaścią. Kiedy więc pewnego dnia kolega z pracy podarowuje mężczyźnie rewolwer, upadek w otchłań pozostaje kwestią czasu.

Rambo: Ostatnia krew / Rambo: Last Blood (2019) DUAL.EXTENDED.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.DTS-HD.MA.7.1-P2P / Polski Lektor i Napisy PL


John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

Star Trek (2009) MULTi.REMUX.2160p.UHD.Blu-ray.HDR.HEVC.ATMOS7.1-DENDAPoczątki załogi USS Enterprise. James Kirk i Spock łączą siły, by ocalić swoich przyjaciół przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Grinch: świąt nie będzie / How the Grinch Stole Christmas (2000) 2160p.NOR.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-X.7.1-Reindeer


Na górskim szczycie, w ciemnej jaskini mieszka złośliwy Grinch, który nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Postanawia zepsuć je mieszkańcom leżącego w pobliżu miasteczka. Mała Cindy Lou chcę na własną rękę rozprawić się z Grinchem i jest gotowa zrobić wszystko, aby i on pokochał święta. Niestety, wszystkie tematy na temat stwora, są tematem zakazanym.

X-Men: Mroczna Phoenix / Dark Phoenix (2019) MULTi.2160p.UHD.HDR.BluRay.REMUX.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-B89 | POLSKI DUBBING, LEKTOR i NAPISY


Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 56