Gra szpiegów / The Courier (2020) PL.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Benedict Cumberbatch jako brytyjski biznesmen, który otrzymuje od MI6 i CIA  niezwykle ryzykowną misję, od której zależy bezpieczeństwo świata.  Początek lat 60-tych XX wieku. Świat pogrążony jest w zimnej wojnie.  Napięcie między Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Sowieckim osiąga  apogeum, grożąc wybuchem III wojny światowej. W tych szalenie trudnych  okolicznościach MI6 wraz z CIA postanawia zwerbować Greville’a Wynne’a  (Benedict Cumberbatch) – londyńskiego biznesmena, któremu daje  propozycje nie do odrzucenia. Ma nawiązać kontakt z najbardziej  wartościowym sowieckim szpiegiem, Olegiem Pieńkowskim, który dysponuje  tajnymi planami Moskwy.


Judasz i Czarny Mesjasz / Judas and the Black Messia (2021) MULTi.720p.BluRay.x264.DD5.1-K83 / Lektor i Napisy PL


Gatunek: Biograficzny, Dramat
Produkcja: USA
Premiera: 1 lutego 2021

Historia Freda Hamptona, przewodniczącego Partii Czarnych Panter w Illinois i  jego fatalnej zdrady dokonanej przez informatora FBI Williama O'Neala. 

Niezapomniana / Fatale (2020) MULTi.720p.WEB-DL.H.265.DD.5.1-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Niezapomniana / Fatale (2020) MULTi.720p.WEB-DL.H.265.DD.5.1-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY


Produkcja: USA
Gatunek: Thriller
Premiera: 30 października 2020 (świat)  
Reżyseria: Deon Taylor
Scenariusz: David Loughery

Opis:
Żonaty mężczyzna zostaje wrobiony w morderstwo przez policjantkę.

Książę w Nowym Jorku 2 / Coming 2 America (2021) MULTi.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Książę w Nowym Jorku 2 / Coming 2 America (2021) MULTi.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY


Produkcja: USA
Gatunek: Komedia
Premiera: 5 marca 2021 (świat)
Reżyseria: Craig Brewer
Scenariusz: Kenya Barris

Opis:
Akeem dowiaduje się, że ma w Ameryce syna i natychmiast tam wraca, by poznać swojego potomka a zarazem następcę tronu Zamundy.

W Pogoni za Zemstą / Faster (2010) MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY

W Pogoni za Zemstą / Faster (2010) MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-tHD / POLSKI LEKTOR i NAPISY


Produkcja: USA
Gatunek: Dramat / Akcja
Premiera: 24 listopada 2010 (świat)    
Reżyseria: George Tillman Jr.
Scenariusz: Joe Gayton / Tony Gayton

Opis:
Były skazaniec planuje pomścić śmierć brata, który zginął z ręki wspólnika w czasie napadu. Zadanie utrudniają mu doświadczony policjant oraz narcystyczny płatny zabójca.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera / Zack Snyder's Justice League (2021) MULTi.720p.HMAX.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-KLiO / Lektor, Dubbing i Napisy PL


W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne, chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince, by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash, byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.Iron Man (2008-2013) MULTi.720p.BluRay.DTS.AC3.x264-EMiS | LEKTOR, DUBBING i NAPISY PL


"Iron Man" to historia miliardera, przemysłowca i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), szefa Stark Industries, głównego dostawcy broni dla rządu USA. Beztroski styl życia Tony’ego zmienia się na zawsze, kiedy po testach przeprowadzanych z nową bronią jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Ranny od pocisku, który utkwił w pobliżu serca, Tony zostaje zmuszony do skonstruowania potężnej broni dla Razy (Faran Tahir), tajemniczego przywódcy rebeliantów. Nie zważając jednak na żądania porywaczy, Tony wykorzystuje swój intelekt i geniusz, aby skonstruować zbroję, która utrzyma go przy życiu i pomoże w ucieczce. Po powrocie do Ameryki Tony stara się dojść do ładu ze swoją przeszłością i przysięga, że jego firma Stark Industries będzie się teraz rozwijać w zupełnie nowym kierunku. Mimo oporu Obadiaha Stane (Jeff Bridges), swojej prawej ręki i jednego z szefów firmy, który przejął nad nią rządy podczas jego nieobecności, Tony spędza całe dnie i noce w warsztacie, pracując nad konstrukcją zaawansowanej technologicznie zbroi, która zapewni mu nadludzką siłę i ochroni przed atakami.

Artykuł edytowany przez: izyk - 12-03-2021, 17:57
Powód: reup

Jak zostać gwiazdą (2020) PL.720p.BluRay.x264-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny.


Listy do M. 4 (2020) PL.720p.WEB-DL.x264-KiT / Film polski


~OPIS~

Cicha noc, na całej połaci śnieg, a spokój i radość w sercach wszystkich? Nie tym razem! W życiu bohaterów "Listów do M." nadchodzi świąteczna zawierucha Mel (Tomasz Karolak) będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech (Wojciech Malajkat) spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty (Iza Kuna), a Karolina (Magdalena Różczka) i Filip (Borys Szyc) będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia W te święta odwiedzimy starych znajomych i poznamy zupełnie nowe postaci, które nas wzruszą, rozśmieszą, a przede wszystkim – sporo namieszają!


Zatopione miasto / The City Under the Sea (1965) 720p.BluRay.DD2.0.x264-EbP

Zatopione miasto / The City Under the Sea (1965) 720p.BluRay.DD2.0.x264-EbP

Zatopione miasto / The City Under the Sea (1965) 720p.BluRay.DD2.0.x264-EbP

GATUNEK: Przygodowy / Sci-Fi
PRODUKCJA: Wielka Brytania

Wybrzeże Kornwalii, rok 1903. Dochodzi do tajemniczego porwania mieszkanki nadmorskiej posiadłości. Dwójka poszukujących jej mężczyzn przypadkowo odkrywa podwodne miasto.


Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 72