Regulamin Serwisu • Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu opisującego zasady funkcjonowania TylkoHD.PL i obowiązujące reguły dotyczące korzystania z Serwisu przez Użytkownika.
 • Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z jego treścią przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu. Dodatkowo każdy korzystający z portalu TylkoHD.PL w szczególności zobowiązuje się do:

 • a) przestrzegania niniejszego Regulaminu bez względu na status, przywileje, rangę i osiągnięcia w Serwisie,

 • b) powstrzymania się od jakichkolwiek działań mogących zaszkodzić Serwisowi lub Użytkownikom z niego korzystającym,

 • c) szanowania innych Użytkowników w społeczności tworzącej portal TylkoHD.PL ze szczególnym uwzględnieniem ich prywatności.

 • Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno aktywne konto w serwisie i nie może udostępniać konta innym osobom lub korzystać z kont innych Użytkowników.

 • Posiadający konto Użytkownik może utworzyć nowe konto, gdy poprzednie zostało wyłączone bądź zbanowane lub otrzymał zgodę administracji Serwisu do posiadania kilku kont. Przez wzgląd na niniejszy Regulamin i powszechnie obowiązujące zasady w Serwisie:

 • a) po utworzeniu nowego konta poprzednie konto Użytkownika może zostać wyłączone przez administratora,

 • b) konto Użytkownika może nie zostać wyłączone na życzenie jeśli Użytkownik posiada na koncie ostrzeżenia,

 • c) z konta administracji może korzystać więcej niż jedna uprawniona dostępem i zezwoleniem głównego Administratora osoba,

 • d) konto Użytkownika nieprzestrzegającego niniejszego Regulaminu może zostać tymczasowo lub trwale wyłączone ( zbanowane) przez administrację. Powód wyłączenia może być wówczas widoczny dla Użytkownika po zalogowaniu,

 • e) Użytkownik, którego konto zostało trwale wyłączone, a w tym zbanowane, traci możliwość korzystania z konta, zdobytych przywilejów, osiągnięć, statystyk i wszelkiej funkcjonalności udostępnionej dla konta Użytkownika, oraz nie ma możliwości ponownego włączenia konta,

 • f) Użytkownik posiadający wcześniej konto w Serwisie, które zostało wyłączone z powodu nieprzestrzegania Regulaminu, w przeciwieństwie do Użytkownika posiadającego pierwsze konto, musi liczyć się ze znacznie surowszymi konsekwencjami przewidzianymi niniejszym Regulaminem w przypadku złamania któregokolwiek z niniejszych postanowień. Kolejne konto Użytkownika co do zasady może zostać wówczas trwale wyłączone,

 • g) konto Użytkownika nieprzestrzegającego niniejszego Regulaminu lub konto tymczasowe, utworzone w celu próby złamania niniejszych postanowień może zostać natychmiastowo i/lub automatycznie usunięte bądź trwale wyłączone.

 • Użytkownik niezarejestrowany może korzystać wyłącznie z oferowanych usług nie wymagających logowania.

 • Korzystanie z Serwisu jest darmowe w zakresie jego podstawowej funkcjonalności. Wszelkie dodatkowe, płatne funkcje dostępne na TylkoHD.PL są wyraźnie oznaczone i opisane.

 • Akceptując Regulamin zarejestrowany Użytkownik wyraża zgodę na okazjonalne wysyłanie przez administrację wiadomości e-mail z najnowszymi informacjami, nowinkami z zakresu funkcjonowania TylkoHD.PL bądź różnego typu powiadomień z portalu
 • Decyzje oraz polecenia administratora są ostateczne i nie podlegają kwestionowaniu.


 • Odwiedzający Serwis zrzeka się jakiejkolwiek działalności na szkodę TylkoHD.PL i jego Użytkowników, a w tym również polegającej na:

 • a) nagabywaniu innym Użytkownikom Serwisu, ośmieszaniu ich i/lub zamierzonym wpływie na nich w celu ich obrażania czy ośmieszania przykładowo poprzez napastliwe, najczęściej nieprawdziwe, treści z następstwem wywoływania kłótni czy również przez stosowanie powiązanych zabiegów erystycznych takich jak „trollowanie”,

 • b) rozsyłania spamu, zamieszczania niezamówionej informacji handlowej/reklamy bez zgody administracji czy uprawiania innej działalności komercyjnej, reklamowej i/lub promocyjnej,

 • c) propagowaniu innych serwisów zamieszczających treści i/lub propagujących działania będące niezgodnymi z niniejszym Regulaminem, powszechnie obowiązującym prawem lub dobrymi obyczajami,

 • d) używaniu programów (botów) generujących zapytania do serwerów janek0001.pl bez zgody administracji. Działania tego typu mogą zostać uznane za różnego rodzaju ataki typu DoS (Denial of Service) i mogą być prawnie ścigane i egzekwowane,

 • e) i innych zdefiniowanych w niniejszym Regulaminie.

 • Administracja nigdy nie prosi Użytkowników o hasła. 

 • Każda próba wyłudzenia hasła może skutkować wyrzuceniem z Serwisu osoby wyłudzającej dane. O każdej próbie wyłudzenia danych należy natomiast niezwłocznie powiadomić administrację portalu.

 • Jeżeli Użytkownik posiada więcej niż 1. konto w Serwisie bez uprzedniego zastosowania się do 1 ust. 2 niniejszego Regulaminu jedno bądź wszystkie z kont Użytkownika mogą zostać dożywotnio zbanowane. Status zbanowanego uniemożliwia Użytkownikowi korzystanie z Serwisu.

 • Portal janek0001.pl przywiązuje ogromną wagę do prywatności, dlatego też żadne dane o Użytkowniku takie jak jego IP nie są wyświetlane.

 • Zabrania się podszywania pod innych Użytkowników Serwisu. W zależności od typu sytuacji wskazanego przez administrację w przypadku przykładowego avatara bądź sygnatury kopiowanych z premedytacją, w ramach wysyłanej przez Użytkownika treści mogą być usunięte bez uprzedniego powiadomienia. W przypadku zdefiniowania przez Użytkownika nicku, za pomocą którego w sposób dobitny następuje podszywanie się pod innego Użytkownika, konto może zostać zbanowane.

 • Korzystający z Serwisu zobowiązuje się do powstrzymywania od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócać funkcjonowanie portalu i nadużywania udostępnionej w serwisie funkcjonalności poprzez korzystanie z niej w sposób inny niż do tego przeznaczony, gdzie może być to przykładowe rozsyłanie spamu, niezgodne z Regulaminem bądź powszechnie obowiązującymi zasadami w Serwisie podbijanie liczników statystyk, niepotrzebne powiększanie i/lub kolorowanie całych wypowiedzi itp.

 • Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości zablokowania aktywności lub całego konta Użytkownika w Serwisie jeśli ten złamał którekolwiek z postanowień niniejszego Regulaminu w sposób wymagający podjęcia dalszych działań w tym kierunku.

 • Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu wywołane awarią sprzętu i/lub działaniem siły wyższej.Uwaga! Niektóre informacje dotyczą wyłącznie Polskiego prawa. Mogą nie mieć mocy prawnej w innych krajach. Pod pojęciem serwisu rozumiemy portal TylkoHD.PL.

Żadne z materiałów w o dostępnych po kliknięciu w linki w  TylkoHD.PL nie znajdują się na Naszych serwerach, a także z naszej strony nie są pobierane za ich oglądanie żadne opłaty. Są to jedynie odnośniki prowadzące do witryn udostępniających materiały zwykle w celach promocyjnych materiału oraz serwisu, z którego materiały pochodzą. Serwisy, na których znajdują się materiały posiadają je na swoich serwerach i tym samym biorą za nie odpowiedzialność oraz mają możliwość ich usunięcia w przypadku stwierdzenia naruszenia praw autorskich. 

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jezeli jestes zwiazany(a) w jakikolwiek sposób z jakimis organizacjami rzadowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spelniajacej te funkcje lub jesli po prostu jestes pracownikiem tych grup, NIE MOZESZ, rejestrowac sie w serwisie, przebywac na tej stronie, nie mozesz sciagac zadnych plików i nie mozesz przegladac zadnych plików HTML/PHP. Jesli nadal bedziesz przebywal na tej stronie (a nie da sie inaczej niz po zaakceptowaniu wszystkich powyzszych warunków), zlamiesz miedzynarodowe prawo do prywatnosci (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co bedzie znaczylo ze NIE MOZESZ wysunac wzgledem autora serwisu, jego rodziny, administratora serwera oraz wszystkich, którzy te strone internetowa odwiedzaja jakichkolwiek zarzutów lub zadan. Jesli akceptujesz i spelniasz powyzsze warunki, mozesz zarejestrowac sie w serwisie.

Kazdy uzytkownik korzystajacy z serwisu, rejestrujacy w nim konto, automatycznie akceptuje ten regulamin. Jezeli nie akceptujesz tego regulaminu nie rejestruj sie!. Zlamanie któregos z tych podpunktów skutkuje upomnieniem, czasowym zablokowaniem do wybranych funkcji serwisu lub usunieciem konta (kare wybiera administrator), a w przypadkach szczególnie drastycznych zablokowaniem dostepu na stale do calego serwisu (ban na IP lub sprzetowy). Postanowilismy spisac wszystkie zasady które nasza spolecznosc zna od zawsze .