Ekstradycja (1995-1998) REMASTERED.POL.COMPLETE.BLURAY | Polska Produkcja


Gatunek: Kryminał, Sensacyjny
Kraj: Polska

Kultowy serial Wojciecha Wójcika. Warszawa lat 90. przypomina miejską  dżunglę. Mafia rośnie w siłę, a właściciele restauracji są terroryzowani przez przestępców. Gdy giną Sytniewski zwany "Sytym" (Grzegorz Warchoł) i Wiesiek "Cyrk" (Artur Żmijewski) - szefowie konkurencyjnych gangów  narkotykowych, władzę w stolicy obejmuje były agent KGB, Zajcew  (Aleksiej Awdiejew), przedstawiciel przywódcy potężnego międzynarodowego syndykatu, Iwanowa (Lew Rywin). Mężczyzna współpracuje z prezesem banku Novotnym (Zdzisław Wardejn), któremu grozi ekstradycja do USA.

Artykuł edytowany przez: izyk - 13-05-2021, 14:12
Powód: CAŁOŚĆ

07 zgłoś się (1976-1987) REMASTERED.POL.COMPLETE.BLURAY-GLiMMER / Polska Produkcja


Gatunek: Kryminalny
Produkcja: Polska
Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak

07 zgłoś się to głośny, o ile nie najgłośniejszy polski serial kryminalny, nie tylko z czasów PRL. Był kręcony aż 10 lat, w latach 1976- 1987. Nie da się ukryć, że film był reklamą polskiej milicji. Tytułowy 07 to  porucznik Sławomir Borewicz, który dzielnie stawiał czoła  najgroźniejszym przestępcom: począwszy od handlarzy narkotyków,  skończywszy na seryjnych mordercach. Serial okazał się przepustką do  kariery aktorskiej dla błyskotliwego dziennikarza. Bronisław Cieślak  stworzył kreację ironicznego, inteligentnego i bezkompromisowego  przedstawiciela władzy ludowej. Porównując go do filmowych detektywów  zachodnich, bardzo przypomina Brudnego Harry ego w wykonaniu Clinta  Eastwooda.

Artykuł edytowany przez: izyk - 13-05-2021, 04:58
Powód: CAŁOŚĆ

Chłopcy z ferajny / Goodfellas (1990) 2160p.UHD.BluRay.HEVC.HDR10.DTS-HD.MA.5.1 | Lektor i Napisy PL


Kilkunastoletni Henry,  zafascynowany lokalną mafią i jej potęgą, dostaje się pod opiekę  szanowanego w kręgach mafijnych gangstera Jimmy'ego Conwaya (Robert De  Niro). Henry chce być taki jak Jimmy, pragnie mieć pieniądze, szacunek i przyjaciół. Do organizacji zostaje również przyjęty inny młody chłopak, Tommy DeVito. Obaj z łatwością uczą się nowych obowiązków i panujących w mafii reguł. Coraz bardziej też przyzwyczajają się do przemocy,  okrucieństwa i ogromnych pieniędzy zdobywanych na drodze przestępstwa.

Człowiek z Blizną / Scarface (1983) 2160p.UHD.BluRay.HEVC.HDR10.DTS:X.MA.7.1 | LEKTOR i NAPISY PLW 1980 roku rząd Fidela Castro, podczas akcji łączenia rodzin, pozbył się przy okazji dwudziestu pięciu tysięcy kryminalistów, których przymusowo deportowano do Stanów Zjednoczonych. Jednym z nich był Anthony "Tony" Montana (Al Pacino), zwany "Caracortada", który ma wytatuowany na ręce znak, oznaczający w przestępczym kodzie mordercę. Tony i jego kumpel Manolo Ray (Steven Bauer), przenoszą się do Miami. Kartę stałego pobytu otrzymują w zamian za przysługę oddaną gangowi handlarzy narkotykami. Frank Lopez (Robert Loggia), jeden z wielkich szefów, włącza go do grupy najbliższych współpracowników i wprowadza w światowe życie. Wkrótce Montana zazdrości mu pozycji, klasy, majątku oraz pięknej kobiety, Elviry (Michelle Pfeiffer) i chce zająć jego miejsce.

Artykuł edytowany przez: izyk - 8-05-2021, 08:08
Powód: reup

Czterdziestolatek (1974-1977) [Sezon 1] POL.S01.COMPLETE.BLURAY-DS / Polski Serial


gatunek: Komedia obycz., Satyra
produkcja: Polska

Stefan  Karwowski jest inżynierem pracującym przy budowie Trasy Łazienkowskiej.  Jego żona, Magda, jest hydrologiem w warszawskich Filtrach. Oboje  poznajemy w momencie, gdy zbliżają się do 40tki. I choć wydawać by się  mogło, że po 40tce życie płynie już spokojnie i bez niespodziewanych  wydarzeń, życie rodziny Karwowskich pełne jest niespodziewanych wydarzeń i zabawnych perypetii.

Artykuł edytowany przez: izyk - 7-05-2021, 14:56
Powód: CAŁOŚĆ

Król Lew / The Lion King (2019) 1080p.CEE.Blu-ray.AVC.DTS-HD.HR.7.1-EXCREMENT | Dubbing i Napisy PL


~OPIS~

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.


Artykuł edytowany przez: izyk - 2-05-2021, 18:29
Powód: reup

Dracula Historia Nieznana / Dracula Untold (2014) 2160p.EUR.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.MA.7.1 | Lektor i Napisy PL


Film łączy w sobie dwie  opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z  Turkami Włada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej  pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira. Vlad Tepes (Luke Evans) to  młody książę, który chcąc uwolnić i zarazem ocalić życie rodziny z rąk  okrutnego sułtana, a także mając na uwadze dobro swojego kraju,  postanawia sprzedać duszę diabłu. W ten sposób staje się pierwszym  wampirem na świecie - znanym jako hrabia Drakula.

Duża ryba / Big Fish (2003) COMPLETE.UHD.BLURAY-MAXAGAZ | Lektor i Napisy PL


Film opowiada historię  Edwarda Blooma (Albert Finney), chwalipięty, który zawsze wyolbrzymiał  swoje dokonania i doświadczenia. Jako młody człowiek (grany przez Ewana  McGregora) opuścił swoje miasteczko w Alabamie i podróżował dookoła  świata, aby ostatecznie wrócić w rodzinne strony. Prawie każdy był  oczarowany jego nieprawdopodobnymi historiami, każdy oprócz jego syna  Willa (Billy Crudup), który właśnie wrócił do domu, by zająć się  umierającym na raka ojcem. Will stara się dowiedzieć jak najwięcej o  swoim umierającym ojcu. Z opowieści rodzica i plotek słyszanych w  okolicy próbuje stworzyć biografię ojca, która pełna jest baśniowych i  mitycznych zdarzeń. Zbierając do kupy wszystkie te opowieści, zaczyna  rozumieć wielkie wyczyny i niepowodzenia ojca.

Lustra / Mirrors (2008) 1080p.Blu-ray.AVC.DTS-HD.HR.5.1-BLUEBIRD | Lektor i Napisy PL


Były policjant Ben Carson, po tym jak podczas strzelaniny spowodował  śmierć kilku osób, odchodzi ze służby i popada w alkoholizm. Po  rozpadzie małżeństwa, Carson postanawia wziąć się w garść i znajduje  nową pracę. Jego zadaniem jest pilnowanie opuszczonego po pożarze  sklepu. Bohater spostrzega, że na terenie gmachu oddziałuje na niego  tajemnicza siła. Ma ona ścisły związek z licznymi, ocalałymi w spalonym  sklepie lustrami.

Monster Hunter (2021) 2160p.CEE.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1-EXTREME / Lektor i Napisy PL


Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny - świat  niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny  strach.
Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z  elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum  przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna  porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe  umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym  miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów,  wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu. Film na podstawie  światowego fenomenu - gry "Monster Hunter".

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 54