Zanim Odejdą Wody / Due Date (2010) 1080p.CEE.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-AdBlue / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Zanim Odejdą Wody / Due Date (2010) 1080p.CEE.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-AdBlue / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Zanim Odejdą Wody / Due Date (2010) 1080p.CEE.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-AdBlue / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Produkcja: USA
Gatunek: Komedia
Premiera: 31 października 2010 (świat)
Reżyseria: Todd Phillips
Scenariusz: Alan R. Cohen / Alan Freedland

OPIS: Peter ma zostać ojcem i chce zdążyć na poród żony. Zrządzenie losu skaże go na towarzystwo nieznośnego początkującego aktora.

Dzika droga / Wild (2014) MULTi.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-FELiX / Polski Lektor DD 5.1 i Napisy PL


gatunek: Biograficzny / Dramat
produkcja: USA

Młoda kobieta postanawia uporać się ze śmiercią matki i rozpadem małżeństwa, wyruszając w pieszą wędrówkę obejmującą tysiąc mil.

Rachel wychodzi za mąż / Rachel Getting Married (2008) DUAL.1080p.BD25.ReENCODED.BluRay.AVC.TrueHD.MA.5.1-P2P


gatunek: Obyczajowy
produkcja: USA

Po wyjściu z odwyku Kym wraca do rodzinnego domu na ślub siostry.

Godzilla vs. Kong (2021) EUR.Bluray.1080p.AVC.TrueHD.7.1-TASKO / Lektor i Napisy PL


Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.


Debiut / Critical Thinking (2020) COMPLETE.BLURAY-DS / Lektor i Napisy PL


gatunek: Dramat
produkcja: USA

Prawdziwa historia drużyny szachowej Miami Jackson High School, która była pierwszą drużyną z centrum, która wygrała Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Szachach.

Pan Tadeusz (1928) POL.COMPLETE.BLURAY / Polska Produkcja


Gatunek: Dramat, Kostiumowy, Niemy
Kraj: Polska

Pierwsza adaptacja poematu Adama Mickiewicza zrealizowana przez wybitnego przedwojennego reżysera Ryszarda Ordyńskiego. Film został pomyślany jako ciąg żywych obrazów inspirowanych rysunkami Michała Elwira Andriollego, pochodzącymi z wydania Pana Tadeusza z 1881 roku. W napisach wykorzystano fragmenty literackiego pierwowzoru. Premiera odbyła się w listopadzie 1928 roku w 10. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości stała się wielkim wydarzeniem, w którym wzięli udział prezydent Ignacy Mościcki oraz marszałek Józef Piłsudski. Przez wiele lat dzieło uważano za zaginione, dopiero w 2006 odnaleziono większość nakręconego materiału.

Pan Wołodyjowski (1969) POL.COMPLETE.BLURAY-DS / Polska Produkcja


gatunek: Historyczny / Przygodowy
produkcja: Polska / ZSRR

Po śmierci narzeczonej Wołodyjowski porzuca służbę żołnierską i wstępuje do klasztoru. Tymczasem Rzeczpospolita przygotowuje się na turecki najazd.

1917 (2019) MULTi.COMPLETE.BLURAY-GLiMMER / Lektor i Napisy PL


Dwaj brytyjscy szeregowcy, Schofield i Blake, u schyłku I wojny światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Blake’a.

Artykuł edytowany przez: izyk - 9-06-2021, 15:12
Powód: reup

Nad Niemnem (1986) POL.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-P2P / Polski Film


gatunek: Kostiumowy / Dramat obyczajowy
produkcja: Polska

Justyna Orzelska poznaje Jana Bohatyrowicza, który pokazuje jej, jak wielką wartością jest praca.


Matrix / The Matrix (1999-2003) COLLECTION.Blu-ray.CEE.1080p.VC-1.TrueHD.5.1-HDmonSK | LEKTOR i NAPISY PL


Wrażenie: Świat codzienny jest naszą rzeczywistością. Rzeczywistość:  Nasz świat jest złudzeniem, skomplikowanym oszustwem wymyślonym przez  obdarzone sztuczną inteligencją potężne maszyny, które przejęły nad nami kontrolę. Zapierające dech w piersiach popisy kaskaderskie.  Niezapomniane obrazy. Wciskająca w fotel akcja. Keanu Reeves i Laurence  Fishburne stają na czele walki o wyzwolenie rodzaju ludzkiego spod  władzy komputerów w filmie "Matrix", cyber thrillerze, który oglądać  będziesz dziesiątki razy. Wyreżyserowany przez braci Wachowskich  ("Brudne pieniądze") na podstawie ich własnego scenariusza, pełen  efektów, jakich nikt dotąd nie widział, "Matrix" otwiera nowy rozdział w historii kina. To film, który sprawi, że zapomnisz o świecie, który cię otacza.


Artykuł edytowany przez: izyk - 31-05-2021, 17:21
Powód: CAŁOŚĆ

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 55