22 Jump Street (2014) UHD.BluRay.2160p.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-BeyondHD | Lektor i Napisy PL


Oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) przebrnęli już przez szkołę średnią (dwukrotnie) i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w szkole wyższej. Kiedy jednak Jenko spotyka w szkolnej drużynie sportowej bratnią duszę, a Schmidt przenika do środowiska artystycznej bohemy, ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Teraz nie chodzi już tylko o to, aby prowadzić śledztwo. Partnerzy muszą zdecydować, czy są w stanie wytrwać w dojrzałej relacji. Jeśli ci dwaj przerośnięci młodzi ludzie staną się w końcu prawdziwymi mężczyznami, uczelnia może okazać się najlepszą rzeczą, jaka ich spotkała.

21 Jump Street (2012) UHD.BluRay.2160p.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-BeyondHD | Lektor i Napisy PL


Kapitalna komedia o młodych policjantach, których zadaniem będzie wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. Film pełen zabawnych sytuacji i dowcipnych dialogów.  

Happy Feet: Tupot Małych Stóp 2 / Happy Feet Two (2011) MULTi.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-ETM | Polski Dubbing i Napisy PL


gatunek: Animacja / Familijny / Komedia
produkcja: Australia

Mambo jest najpopularniejszym w całej Antarktyce stepującym pingwinem, który do szaleństwa kocha piękną Glorię. Owocem ich miłości jest bystry i rezolutny Eryk. Okazuje się jednak, że malec nie podziela pasji rodzica - nie umie i nie chce tańczyć. Wkrótce poznaje charyzmatycznego Svena, który potrafi latać i zapatrzony w nowego idola coraz bardziej oddala się od ojca. Tymczasem całej populacji pingwinów zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo...


Sherlock Holmes: Gra cieni / Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) UHD.BluRay.2160p.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-BeyondHD | LEKTOR i NAPISY PL


Kolejna odsłona przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i jego oddanego przyjaciela dra Johna Watsona (Jude Law). Tym razem bohaterowie prowadzą śledztwo, w którym wszystkie ślady prowadzą do równie wybitnego jak Holmes, lecz o wiele bardziej bezwzględnego, profesora Jamesa Moriarty'ego (Jared Harris). Czy i tym razem Holmes i Watson staną na wysokości zadania i pokrzyżują nikczemne plany swojego przeciwnika? 

Sherlock Holmes (2009) UHD.BluRay.2160p.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-BeyondHD | LEKTOR i NAPISY PL


Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego detektywowi. Rachel McAdams gra Irene Adler, jedyną kobietę w życiu Holmesa, którą łączy z nim burzliwy związek.

Córka Boga / The Other Lamb (2019) 1080p.POL.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P | Lektor i Napisy PL


reżyseria: Małgorzata Szumowska
scenariusz: C.S. McMullen
gatunek: Thriller
produkcja: Belgia, Irlandia, USA


Dorastająca dziewczyna żyjąca w poligamicznej sekcie zaczyna mieć przerażające wizje i z coraz większym niepokojem patrzy na tajemniczego lidera stojącego na czele kultu.

Zabójczy żywioł / Force of Nature (2020) 1080p.POL.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P | Lektor i Napisy PL


gatunek Akcja
produkcja USA

Nadzorujący ewakuację budynku policjant musi stawić czoła gangowi złodziei i niszczycielskiej sile huraganu.

Przetrwać do świtu / Survive the Night (2020) 1080p.POL.Blu-ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P | Lektor i Napisy PL


gatunek: Akcja
produkcja: USA

Cieszący się złą sławą lekarz i jego rodzina zostają wzięci jako zakładnicy we własnym domu przez przestępców, których nieudana próba napadu zmusiła do szukania pomocy medycznej.

Drogówka (2013) POL.1080p.Blu-Ray.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P / Polski Film


"Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.


Artykuł edytowany przez: izyk - 28-08-2020, 14:10
Powód: REUPLOAD

Looper - Pętla czasu / Looper (2012) DUAL.RETAiL.COMPLETE.BLURAY-P2P | LEKTOR i NAPISY PL


gatunek: Akcja / Sci-Fi
produkcja: Chiny / USA

Rok 2072. Przestępcy eliminują swoich przeciwników, wysyłając ich do przeszłości, gdzie mają być mordowani przez wynajętych zabójców. Jeden z nich dostaje zlecenie zabicia samego siebie z przyszłości.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 32