Blade-Wieczny łowca / Blade (1998) MULTi.2160p.UHD.Blu-ray.HDR.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos- SUSHICHEF / Lektor i Napisy PL


Rok 1967. Kobieta umiera po ataku niezidentyfikowanego sprawcy, przed śmiercią rodzi dziecko. W trzydzieści lat później okazuje się, że urodzony wtedy chłopiec Blade (Wesley Snipes) jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza upiory, jego opiekunem jest sędziwy uczony, mistrz wiedzy tajemnej Abraham Whistler (Kris Kristofferson).

Kolekcjoner Kości / The Bone Collector (1999) 1080p.EUR.Blu-ray.AVC.TrueHD.5.1-BLUEBIRD | Lektor i Napisy PL


Seryjny morderca zabija kolejne ofiary, a na miejscu zbrodni pozostawia ślady, które mają naprowadzić policję na jego trop. Jedynym człowiekiem, który może go powstrzymać, jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington), niegdyś czołowy detektyw w kraju. Po tragicznym wypadku, który na zawsze zmienił jego życie, Rhyme jest przykuty do łóżka i może jedynie obserwować nieudolne poczynania swoich kolegów. Los styka go z młodą policjantką Amelią Donaghy (Angelina Jolie), która staje się jego oczami i uszami dostarczając mu kolejnych dowodów. Ślady wskazują, że morderca bawi się z policją w kotka i myszkę. Rhyme i Amelia mają niewielu czasu, by odpowiedzieć na pytanie, kim jest i dlaczego zabija. W przeciwnym bowiem razie ich pierwsza wspólna sprawa, może się okazać ostatnią.

Władca Pierścieni Trylogia / The Lord of the Rings: Trilogy (2001-2003) EXTENDED.2160p.BluRay.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-BOREDOR | Napisy PL


Kiedyś, na pamiętnej wyprawie pod Samotną Górę Bilbo Baggins (Ian Holm) zdobył przez przypadek pierścień. Jeden z jego starych dobrych znajomych, który także uczestniczył w tamtej wyprawie - czarodziej Gandalf (Ian McKellen), zaczyna teraz podejrzewać, że jest to Jedyny Pierścień, który może dać władzę nad światem. Został on dawno temu stworzony przez Saurona we wnętrzu Góry Zagłady i teraz jego twórca chce go odzyskać, by zrealizować swoje niebezpieczne plany. Frodo Baggins (Elijah Wood), który otrzymał ten pierścień od Bilba, musi uciekać. Na naradzie w Rivendell zostaje podjęta decyzja, że drużyna złożona z dziewięciu przedstawicieli różnych ras podejmie się razem z Frodem - Powiernikiem Pierścienia - wykonać misję zniszczenia potężnego pierścienia. W Śródziemiu zanosi się na wojnę. Robi się niebezpiecznie, pojawiają się tajemniczy Czarni Jeźdźcy. Losy tej wojny nie będą jednak zależeć tak naprawdę od rozkładu sił militarnych. Wszystkie wojska będą jedynie przykrywką, losy świata zależą od Drużyny Pierścienia i od tego, czy Powiernik Pierścienia ukończy szczęśliwie swoją misję. Jest to o tyle trudniejsze, że Pierścień Władzy budzi silne pożądanie w ludziach, którzy się z nim stykają i potrafi zawładnąć ich psychiką, jeśli nie będą wystarczająco odporni. W ślad za Drużyną rusza między innymi jedna z ofiar Pierścienia Władzy - Gollum (Andy Serkis), który posunie się do wszystkiego, by odzyskać Pierścień, który kiedyś zrujnował jego życie i zrobił z niego potwora.

Artykuł edytowany przez: izyk - Dzisiaj, 16:46
Powód: 2 część

Blade - Wieczny Łowca / Blade (1998) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.Atmos.TrueHD7.1-B0MBARDiERS / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Blade - Wieczny Łowca / Blade (1998) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.Atmos.TrueHD7.1-B0MBARDiERS / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Blade - Wieczny Łowca / Blade (1998) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.Atmos.TrueHD7.1-B0MBARDiERS / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Produkcja: USA
Gatunek: Horror / Akcja
Premiera: 19 sierpnia 1998 (świat)
Reżyseria: Stephen Norrington
Scenariusz: David S. Goyer

OPIS:  Blade, pół-wampir, pół-człowiek, walczy z pobratymcami w obronie ludzkiej rasy.Nowy początek / Arrival (2016) 2160p.BluRay.HEVC.DTS-HD.MA.7.1-TERMiNAL | LEKTOR i NAPISY PL


Wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne kraju, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak gigantyczny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym wspomagają ją pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Pełna napięcia metaforyczna opowieść o płynności czasu, tajemnicy, zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi objąć intelektualnie.

Czarnobyl / Chernobyl (2019) [Sezon 1] Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 5.1-GLiMMER / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Czarnobyl / Chernobyl (2019) [Sezon 1]  Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 5.1-GLiMMER / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Czarnobyl / Chernobyl (2019) [Sezon 1]  Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 5.1-GLiMMER / POLSKI LEKTOR i NAPISY

Produkcja: USA, Wielka Brytania
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 5 x 60 min.
Premiera: 06.05.2019 - Świat
Sezon: 1
Epizod: 1-5
Twórcy: Craig Mazin

OPIS: Po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu ratownicy poświęcają zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami katastrofy.Czarnobyl / Chernobyl (2019) [Sezon 1] MULTi.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-GLiMMER / Lektor i Napisy PL


Opowieść o wydarzeniach rozgrywających się po eksplozji elektrowni atomowej w Czarnobylu. Zastępca przewodniczącego Rady Ministrów ZSRR Boris Shcherbina (Stellan Skarsgard) od pierwszych godzin po awarii przewodniczy pracom rządowej komisji. Prawdziwe przyczyny wybuchu reaktora próbuje poznać Ulana Khomyuk (Emily Watson), radziecka fizyczka jądrowa. Jej kolega po fachu, Valery Legasov (Jared Harris), jako pierwszy orientuje się, jak wielka była skala tragedii i jak dramatyczne są jej skutki. Na uwagę zasługują klimatyczne zdjęcia i doskonała obsada.

Król Staten Island / The King of Staten Island (2020) MULTi.COMPLETE.BLURAY-GLiMMER / Lektor i Napisy PL


Na wpół autobiograficzna opowieść o dorastaniu Pete'a Davidsona na Staten Island, w której dzieli się tak osobistymi przeżyciami jak utrata ojca w zamachach z 11 września czy początkach kariery w stand-upie.

Brightburn: Syn ciemności / Brightburn (2019) 2160p.COMPLETE.UHD.BLURAY-TERMiNAL | LEKTOR PL NAPISY PL


Po wielu latach bezskutecznej walki z bezpłodnością, marzenie Tori Breyer (Elizabeth Banks) spełnia się. Na Ziemię przybywa tajemniczy niemowlak. Dla Tori i jej męża Kyle'a (David Denman) Brandon (Jackson A. Dunn) jest wszystkim, czego zawsze pragnęli - utalentowanym, interesującym się światem, fantastycznym dzieckiem. Wszystko zmienia się, gdy Brandon wchodzi w okres dojrzewania. W jego zachowaniu ujawniają się przedziwne czarne moce, co bardzo niepokoi Tori. A on, kiedy już odkrył w sobie odmienność, z cudownego dziecka zamienia się w drapieżnego, złego młodego człowieka, który terroryzuje miasto.

Wonder Woman (2017) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-OMFUG | Dubbing i Napisy PL


Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 39