Odmieńcy / Freaks (2018) MULTi.1080p.BluRay.DTS.x264-PSiG / Polski Lektor i Napisy PL


Mała Chloe mieszka z ojcem, który w obawiając się o jej bezpieczeństwo izoluje ją od świata zewnętrznego. Pewnego dnia zmęczona nieustanną kontrolą dziewczynka ucieka. Tuż za progiem domu odkrywa nowy, niepokojący i mroczny świat.

I ty możesz być mordercą / You Might Be the Killer (2018) MULTi.1080p.BluRay.DTS.x264-PSiG / Polski Lektor i Napisy PL


Sympatyczny Sam (Fran Kranz) pracuje jako opiekun na letnim obozie nad jeziorem. Sielską atmosferę wakacji zakłóca seria morderstw zaplanowanych przez szalonego, zamaskowanego napastnika. Kolejni koledzy Sama z pracy znikają jeden po drugim w niewyjaśnionych okolicznościach. Poczciwy opiekun chce zgłosić problem, jednak telefonu na posterunku nikt nie odbiera. Zrozpaczony, chwyta się ostatniej deski ratunku. Kontaktuje się ze swoją przyjaciółką Chuck (Alyson Hannigan), zatrudnionej w sklepie z komiksami wielką fanką slasherów. Kobieta wreszcie może zrobić użytek ze swojej znajomości filmowej konwencji, by pomóc Samowi w rozwiązaniu zagadki i uniknięciu niebezpieczeństwa. Pastisz pewnego rodzaju horrorów, w których liczba postaci szybko jest redukowana.

Blinded by the Light. Siła muzyki / Blinded by the Light (2019) MULTi.1080p.BluRay.DD5.1.x264-PSiG / Polski Lektor i Napisy PL


W czasach surowych rządów Margaret Thatcher w Wielkiej Brytanii nastolatek uczy się żyć własnym życiem, rozumieć swoją rodzinę próbując odnaleźć siebie przy dźwiękach muzyki Bruce'a Springsteena.


6 Underground (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Najpierw upozorował swoją śmierć. Później zwerbował grupę agentów, by wspólnie z nimi pozbyć się brutalnego dyktatora. Czy miliarderowi uda się osiągnąć swój cel?

Zabawa w pochowanego / Ready or Not (2019) MULTi.1080p.BluRay.DTS.x264-P2P / Polski Lektor i Napisy PL


~OPIS~

Gdy świeżo poślubiona panna młoda (Samara Weaving) wchodzi do bogatej, ekscentrycznej rodziny (Adam Brody, Henry Czerny, Andie MacDowell) swego męża (Mark O'Brien), zmuszona zostaje do udziału w uświęconej wieloletnią tradycją zabawie, a ta zmienia się w zabójczą grę, w której każdy uczestnik walczy o przetrwanie.

To: Rozdział 2 / It: Chapter Two (2019) MULTi.1080p.BluRay.DD5.1.x264-P2P / Polski Lektor i Napisy PL


~OPIS~

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

Ad Astra (2019) MULTi.1080p.BluRay.DTS.x264-PSiG / Polski Lektor i Napisy PL


Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę na granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.


Dora i Miasto Złota / Dora and the Lost City of Gold (2019) MULTi.1080p.BluRay.DD5.1.x264-PSiG / Polski Dubbing i Napisy PL


Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Pena) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję.


Historia małżeńska / Marriage Story (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT


Nominowany do Oscara Noah Baumbach staje za kamerą filmu, który we wnikliwy i pełen współczucia sposób przedstawia rozpadające się małżeństwo i odważną rodzinę.

Świąteczny książę: Królewskie dziecko / A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


~OPIS~

Najpierw poznała księcia, potem za niego wyszła. Teraz czas na macierzyństwo. Święta w Aldovii będą naprawdę wyjątkowe.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 127