Bracia z przedmieść / Banlieusards (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT


Trzej bracia — gangster, student prawa i wrażliwy nastolatek — odbierają brutalną lekcję przetrwania na przedmieściach.

Men in Black: International (2019) MULTi.1080p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


~OPIS~

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest... wtyczka.

Oldboy / Oldeuboi (2003) MULTi.1080p.BluRay.DTS.AC3.x264-LTS


Pewnego dnia 1988 roku, Oh Dae-su wracał do domu, aby przygotować się do urodzin córki. Jednak zostaje porwany i budzi się w mieszkaniu-więzieniu. Jedyny kontakt ze światem ma dzięki telewizji. Czas spędzony w więzieniu spędza na treningu i rozmyślaniu nad zemstą. W końcu po 15 latach więzienia udaje mu się uciec. W pewnej restauracji spotyka Mi-do, która postanawia mu pomóc w wykonaniu zemsty na swoim prześladowcy...

Czas rozliczenia / A Score To Settle (2019) MULTi.1080p.BluRay.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Frank wychodzi na wolność po 22 latach odsiadki za czyn, którego nie popełnił. Przez cały okres pobytu w więzieniu przy życiu utrzymywały go dwie rzeczy: dorastający na wolności syn oraz chęć zemsty na tych, którzy wrobili go i posłali za kratki. Wyszedł, gdyż cierpi na nieuleczalną chorobę, a lekarze dają mu zaledwie kilka miesięcy życia. W obliczu tej sytuacji staje przed niezwykle trudnym wyborem. Wyrównać rachunki czy poświęcić czas na zbudowanie rodzinnych relacji?


El Camino: Film „Breaking Bad” / El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) MULTi.1080p.WEB-DL.x264-KLiO / Lektor i Napisy PL


Po dramatycznej ucieczce Jesse musi pogodzić się z przeszłością, aby w ogóle móc myśleć o jakiejkolwiek przyszłości.


Król Lew / The Lion King (2019) PLDUB.MD.1080p.BluRay.x264-KLiO / Dubbing PL


Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Pozwól mi upaść / Lof mér að falla (2018) PL.1080p.WEB-DL.X264.AC3-OzW


Magnea, prymuska z dobrego domu, zakochuje się w starszej od siebie, niepokornej Stelli. Ich przyjaźń i rozwijający się związek warunkują pokusy nieustannych imprez oraz pogłębiające się uzależnienie od narkotyków.

Trauma / Fractured (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT


Kiedy jego żona i ranna córka znikają z ostrego dyżuru, mężczyzna rozpoczyna gorączkowe poszukiwania i nabiera pewności, że szpital coś ukrywa.

El Camino: Film „Breaking Bad” / El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) PL.1080p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT


Po dramatycznej ucieczce Jesse musi pogodzić się z przeszłością, aby w ogóle móc myśleć o jakiejkolwiek przyszłości.

W imię ojca / In the Name of the Father (1993) PL.1080p.BluRay.x264.AC3-LTS


W imię ojca to opowieść o Gerrym Conlonie - drobnym złodziejaszku w targanym zamachami bombowymi Belfaście, którego bardziej interesują puby i dobra zabawa, niż walka o niepodległość. Mimo że jest niewinny, zostaje skazany na dożywocie, a wraz z nim jego ojciec.
Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 120