Złoto dla pazernych / Les morfalous / The Vultures (1984) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Eskortujący złoto batalion Legii Cudzoziemskiej zostaje zdziesiątkowany przez Niemców. Ocalali żołnierze mają odmienne plany wobec dalszych losów cennego ładunku.

Armia ciemności / Army of Darkness (1992) Directors.Cut.MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Przeniesiony w czasie Ash stawia czoła armii demonów, aby odzyskać księgę, która umożliwi mu powrót do domu.

Port lotniczy '77 / Airport '77 (1977) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Złodzieje dzieł sztuki doprowadzają do awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego na środku oceanu.

Port lotniczy / Airport (1970) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Władze lotniska próbują poradzić sobie ze skutkami burzy śnieżnej. W tym samym czasie na pokładzie jednego z samolotów zamachowiec detonuje bombę.

Pusty dom / Bin-jip 3-Iron (2004) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Młody bezdomny Tae-suk włamuje się do opuszczonych na czas urlopów mieszkań. Okazuje się, że jeden z lokali nie jest pusty.

Raport z Europy / Europa Report (2013) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Na Europę, satelitę Jowisza, wyrusza pierwsza załogowa misja, której celem jest poszukiwanie obcych form życia.

Martwe zło 2 / Evil Dead II (1987) REMASTERED.MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Ash i jego dziewczyna podczas pobytu w leśnej chacie budzą złe moce.

Downton Abbey (2019) MULTi.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.7.1-KLiO / Lektor i Napisy PL


~OPIS~

Jest rok 1927 (rok po zakończeniu szóstego sezonu serialu). Ponownie znajdziemy się w niezwykłym domostwie, jeszcze bardziej niż dotąd pełnym przepychu. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy – wystawne wnętrza, nieprawdopodobne kostiumy, glamour. Czas jeszcze raz znaleźć się w świecie, w którym przeplata się dramat, komedia i romans. Wracając do domu Granthamów, zobaczymy rodzinę oraz służbę w czasie przygotowań do największego zaszczytu, jaki można sobie wyobrazić – wizyty królewskiej.


Martwe zło / The Evil Dead (1981) MULTI.BluRay.1080p.AVC.REMUX-LTN


Debiut reżyserski Sama Raimi, który z miejsca zyskał sobie status kultowego. Do opuszczonego domku w górach przybywa na weekend piątka studentów. Na miejscu znajdują "Necronomicon" legendarną księgę zmarłych i nagraną na taśmę inwokację przywołującą demony. Ku swemu nieszczęściu odsłuchują ją i w rezultacie noc w lesie będzie dla wielu ostatnią w ich życiu.

Zięć mojego życia / Le Gendre de ma Vie (2018) DUAL.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P / Polski Lektor i Napisy PL


Stéphane (Kad Merad) zawsze marzył o synu. Niestety razem ze swoją żoną Suzanne (Julie Gayet) mają jedynie trzy córki. Wszystkie są piękne i inteligentne. Niespełnionemu mężczyźnie udaje się znaleźć sposób na poradzenie sobie z rozczarowaniem. Otacza ojcowską opieką partnerów swoich córek. Traktuje ich jak synów, zupełnie nie dostrzega ich wad i stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Tymczasem Alexia (Pauline Étienne), jego najmłodsza córka, zamierza rozstać się z Thomasem (Guillaume Labbé), znakomitym zawodnikiem rugby, i związać z młodym lekarzem. Jej ojcu stanowczo się to nie podoba. Próbuje wymóc na córce, by pozostała przy Thomasie, którego darzy szczerym uwielbieniem.Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 90