Noc w muzeum 2 / Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | Dubbing i Napisy PL


Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą  ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym  podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i  pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

Noc w muzeum / Night at the Museum (2006) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.HR.5.1-Izyk | Dubbing i Napisy PL


Nieudacznik Larry Daley podejmuje pracę nocnego stróża w Muzeum  Historii Naturalnej. Już podczas swojego pierwszego dyżuru odkrywa, że  za sprawą egipskiego obelisku po zachodzie słońca eksponaty budzą się do życia. Po salach budynku biega olbrzymi szkielet dinozaura, a  miniaturowi wojownicy toczą między sobą regularne bitwy. W tej  krytycznej sytuacji Larry może liczyć na pomoc samego Theodore'a  Roosevelta.

Babe - świnka w mieście / Babe Pig in the City (1998) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.VC-1.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | Dubbing i Napisy PL


Dalszy ciąg "Świnki z klasą". Słynna świnka farmerska - Babe przypadkowo powoduje wypadek, którego ofiarą pada jej ukochany pan Hogget. Z powodu choroby gospodarza farma podupada. Świnka jedzie do miasta z  gospodynią, walczyć w zawodach dla zwierząt o wielką nagrodę pieniężną.

Moja kuzynka Rachela / My Cousin Rachel (2017) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | LEKTOR i NAPISY PL


gatunek:Melodramat
produkcja:USA, Wielka Brytania
premiera:9 czerwca 2017 (świat)

Kiedy Philip Ashley dowiaduje się o śmierci swojego bogatego kuzyna  Ambrose'a, jest przekonany, że został on zamordowany dla spadku przez  jego nową żonę Rachel. Philip postanawia udać się do Włoch, gdzie  Ambrose przebywał przez ostatnie miesiące życia, aby poznać młodą wdowę.


Django / Django Unchained (2012) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | Lektor i Napisy PL


Zdobywca Oskara® Jamie Foxx,  wciela się w tytułową rolę niewolnika w filmie "Django", którego akcja  rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych dwa lata przed Wojną  Secesyjną. Na skutek brutalnego traktowania przez byłych właścicieli,  pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród  dr Kingiem Schultzem (zdobywca nagrody Akademii® - Christoph Waltz).  Schultz jest właśnie na tropie niebezpiecznych braci Brittle i tylko  Django może go do nich zaprowadzić. Nie poddający się konwencjom Schultz wykupuje Django obiecując, że zwróci mu wolność tuż po schwytaniu braci Brittle – żywych lub martwych. Schultz odnajduje braci, dotrzymuje  swojej obietnicy i uwalnia Django. Wspólnie z byłym niewolnikiem,  Schultz tropi najbardziej poszukiwanych kryminalistów. 

Artykuł edytowany przez: izyk - 19-04-2021, 15:36
Powód: reup

Arka przetrwania / Anti Life / Breach (2020) MULTi.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-P2P / Lektor i Napisy PL


gatunek: Akcja, Sci-Fi
produkcja: Kanada, USA

2242 rok. Ziemia została zniszczona przez katastrofę ekologiczną i szalejącego wirusa.  Grupa ocalałych wybrańców na pokładzie międzyplanetarnego promu leci na  obrzeża galaktyki aby skolonizować odległą planetę. Większość ludzi  pozostaje w stanie uśpienia. Nieliczna grupa oficerów mechaników i  medyków pilnuje porządku na pokładzie. Pewnego dnia jeden z członków  załogi zostaje zaatakowany przez obcy symbiot i zmienia się w istotę  podobną do zombie…

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną / Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-Izyk | Lektor i Napisy PLReżyseria: David Lynch
Scenariusz: David Lynch
Gatunek: Dramat, Thriller

 Prequel serialu "Miasteczko Twin Peaks" opowiadający o wydarzeniach  prowadzących do zabójstwa Laury Palmer. Film prezentowany był w  konkursie głównym festiwalu w Cannes w 1992 roku.
 Agenci FBI Chester Desmond (Chris Isaak) i Sam Stanley (Kiefer  Sutherland) kierują śledztwem w sprawie morderstwa Teresy Banks. Agent  Desmond odkrywa pewne poszlaki, a następnie znika w tajemniczych  okolicznościach. Rok później w miejscowości Twin Peaks nastoletnia Laura Palmer (Sheryl Lee) spotyka się jednocześnie z Bobbym Briggsem (Dana  Ashbrook), oraz z motocyklistą Jamesem Hurleyem (James Marshall).  Nachodzi ją także tajemniczy Bob?

W stronę słońca / Sunshine (2007) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | Lektor i Napisy PL


Przed Tobą "W stronę słońca", niepokojąca wizja naszej przyszłości. Jest rok 2057, słońce zaczyna gwałtownie gasnąć, ludzkości grozi śmiertelne  niebezpieczeństwo. Jedyną nadzieją planety jest ekspedycja, która  ładunkiem nuklearnym ponownie obudzi kulę ognia. Ośmiu mężczyzn i jedna  kobieta wyruszają w krucjatę o przetrwanie miliardów istnień. Poza  zasięgiem radiowym ich misja zaczyna nabierać całkiem nowego znaczenia i ujawnia liczne sekrety.

Osierocony Brooklyn / Motherless Brooklyn (2019) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-Izyk | Lektor i Napisy PL


Film "Osierocony Brooklyn",  którego akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Nowym Jorku, opowiada historię Lionela Essroga (Norton) — samotnego prywatnego detektywa  cierpiącego na zespół Tourette'a. Postanawia on rozwikłać zagadkę  morderstwa swojego mentora i jedynego przyjaciela Franka Minny (Willis). Dysponując jedynie kilkoma wskazówkami i własnym obsesyjnym umysłem,  Lionel odkrywa pilnie strzeżone sekrety. Trafia z przesiąkniętych ginem  klubów jazzowych w Harlemie, do surowych slumsów Brooklynu i wreszcie na pełne przepychu salony najbardziej wpływowych graczy w Nowym Jorku.  Stawia czoła zbirom, korupcji i najgroźniejszemu człowiekowi w mieście  (Baldwin). Wszystko po to, by uczcić pamięć przyjaciela i ocalić  kobietę, która może okazać się dla niego jedynym ratunkiem.


Artykuł edytowany przez: izyk - 18-04-2021, 12:09
Powód: reup

Ewolucja planety małp / Dawn of the Planet of the Apes (2014) MULTi.1080p.REMUX.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.7.1-Izyk | Lektor i Napisy PLKontynuacja "Genezy planety małp", w której poznamy dalszą historię  przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku  cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp  pod wodzą Cezara zmaga się z grupą ludzi, którzy przetrwali atak  śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej.  Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat  staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym  gatunkiem na Ziemi. Reżyseria: Rupert Wyatt, w "roli" Cezara ponownie  Andy Serkis, niezapomniany Gollum z "Władcy Pierścieni".


Artykuł edytowany przez: izyk - 18-04-2021, 12:04
Powód: reup

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 243