Umrzesz / You Die: Get the App, Then Die (2018) PL.WEB-DL.XViD-OzW / Lektor PL

Umrzesz / You Die: Get the App, Then Die (2018) PL.WEB-DL.XViD-OzW / Lektor PL

Gatunek : Horror
Produkcja : Włochy


Młoda studentka odkrywa na swoim telefonie aplikację, dzięki której może łączyć się ze światem zmarłych. Pobierz aplikację i umrzyj!


Wszystko jest możliwe / Chances Are (1989) PL.AC3.DVDRip.XviD-NN / Lektor PL


Film przedstawia historię kobiety, której mąż ginie w wypadku samochodowym. Trafia on do nieba a tam zarzucono mu, że przeżył swoje życie zbyt biernie. Prosi wiec o nową szansę na naprawienie wszystkiego. Jego prośby zostają wysłuchane. Ale nie dokładnie tak jak by sobie tego życzył, bowiem powraca w ciele chłopaka swojej córki.

Bez powrotu / No Way Home (1996) PL.AC3.DVDRip.XviD-NN / Lektor PL


Po sześciu latach więzienia Joey (Tim Roth) wraca do rodzinnego domu na Staten Island. Podczas jego nieobecności zmarła matka, a jego była dziewczyna wyszła za mąż. Chłopak obiecuje sobie, że nigdy już nie wróci za kratki. Niestety, nie jest to takie łatwe. Jego brat Tommy (James Russo), związany z przestępczym światkiem, wciąga go w nieczyste interesy. Proponuje też, by zamieszkał razem z nim i jego żoną, striptizerką Lorraine (Deborah Kara Unger). Kobieta początkowo jest sceptycznie nastawiona do swojego szwagra, ale wkrótce zmienia zdanie. Oboje nawiązują romans.

Necronomicon (1993) PL.AC3.DVDRip.XviD-NN / Lektor PL


Pewien angielski pisarz dowiaduje się gdzie ukryto jeden z egzemplarzy legendarnej księgi Necronomicon. Niestety dyrekcja muzeum nie pozwala mu na jej obejrzenie. Zdesperowany zakrada się tam i zaczyna przeglądać księgę. Kolejne karty przedstawiają nam nowe historie: "The Drowned", "The Cold" i "Whispers". Ale księga ma swoich strażników, a za jej sekrety trzeba zapłacić.

Mój książę z bajki / Le prince oublié (2020) PL.BDRip.XviD-KiT / Lektor PL


Omar Sy w roli ojca samotnie wychowującego 8-letnią córkę. Każdego wieczoru przed snem wymyśla jej historię o bajkowym świecie, w którym dziewczynka jest księżniczką, a on ratującym ją z opresji księciem. Problemy zaczynają się, gdy w życiu dorastającej Sofii pojawia się... inny książę.

Infiltrator / Snitch (2013).PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Film opowiada historię ojca (Dwayne Johnson), którego syn zostaje niesłusznie skazany na 10 lat więzienia za handel narkotykami. Aby pomóc synowi, postanawia pracować pod przykrywką dla dilera narkotykowego.

Randka na weselu / Mike and Dave Need Wedding Dates (2016).PL.BRRip.480p.XviD.AC3-LTN


Dwaj bracia poszukują idealnych partnerek na wesele siostry. Zamieszczają ogłoszenie w internecie.

Cosmopolis (2012) PL.480p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno

Gra Geralda / Geralds Game (2017) PL.480p.WEB-DL.XViD.AC3-OzW


Bielizna i kajdanki miały dodać pikanterii weekendowej wyprawie. Zamiast tego ujawniły najmroczniejsze obawy żony.

Ani slowa wiecej / Enough Said (2013) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Rozwiedziona i samotna Eva pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta

Poprzednia
1 2 3