» BDRip/BRRip Lektor PL

Westworld (2018) [Sezon 2] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Westworld oparto na książce z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona.
Już nie trzymamy się tylko parku rozrywki. Widzimy, jak roboty były wykorzystywane również na prywatnych przyjęciach jako rozrywka, dodatek. Nie ma tutaj tylu zagadek co w pierwszym sezonie, ponieważ większość kart zostało odkrytych. Zmienia się jednak gra. Teraz widz obserwuje, jak zmienia się zachowanie androidów, które mają już w pełni wykształconą świadomość. Które wiedzą do jakich celów zostały stworzone i zaczynają same kierować swoim życiem. To jest wciąż opowieść brudna od krwi i przepełniona przemocą, ale przy tym rozprawia na temat egzystencji. Tego, czym ona jest. Dla kogo jest przewidziana. Wciąż mamy klimat tajemnicy, choć nie bardzo wiemy, dokąd serial zmierza. Znów szukamy odpowiedzi na pytanie: „o co chodzi?”. I to jest chyba największy walor tej produkcji HBO. Trzymanie widza w ciągłej niepewności.


Westworld (2016) [Sezon 1] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Westworld oparto na książce z 1973 roku autorstwa Michaela Crichtona.
Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. Twórcą parku Westworld jest genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) snujący ambitne wizje przyszłości. Jego pomocnikiem jest Bernard Lowe (Jeffrey Wright). W parku goście mogą spotkać tajemniczego Mężczyznę w czerni (Ed Harris) będącego uosobieniem zła, oraz Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - piękną i dobrą córkę farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa niezwykle przystojny, sprawnie posługujący się bronią Teddy Flood (James Marsden).


Amerykańscy Bogowie / American Gods (2017) [Sezon 1] PL.720p.BDRip.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


 Głównego bohatera serialu - Cienia - poznajemy na dwa dni przed zakończeniem jego odsiadki, kiedy to w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jego żona - Laura. Po wyjściu z więzienia, Cień z pomocą tajemniczego mężczyzny - pana Wednesday'a postanawia rozwikłać zakładkę jej śmierci. Jak się później okazuje tajemniczy nieznajomy okazuje się potężnym Starym Bogiem, który planuje zbudować armię i odzyskać swoją utraconą chwałę.


Suburra (2019) [SEZON 2] PL.720p.NF.WEB-DL.x264.AC3-KiT / Lektor PL


Skorumpowane włoskie miasteczko to idealne miejsce do robienia szemranych interesów. O pieniądze i władzę walczą tu wpływowe rodziny, mafia i skorumpowani politycy.


Suburra: Serial / Suburra: La serie (2017) [Sezon 1] PL.720p.NF.WEB-DL.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL


Serial opowiada o tym, jak mafia z południa pragnie rozwinąć interesy w Rzymie. Pomóc im w tym mają grunty w Ostii, usytuowane na zachodnim wybrzeżu Włoch. Mają one zostać przekształcone w port i stać się strategicznym punktem przerzutowym narkotyków. Niestety sprawa jest skomplikowana, gdyż ziemia ta jest w ręku różnych właścicieli m.in. Watykanu. Dlatego, aby dopiąć celu, przedstawiciel potężnej rodziny z południa, korumpuje polityków, jednoczy okoliczne rodziny mafijne, łagodzi napięcia między nimi oraz zastrasza odpowiednich ludzi lub zabija tych, którzy stoją na drodze i zagrażają interesom. Jednak obok grubych ryb na pierwszy plan wysuwają się trzej młodzi mężczyźni: syn bossa z rodziny Adami, Aurelino, brat króla cyganów, Spadino Anacleti oraz syn policjanta, Lele, który niejedno ma na swoim sumieniu. Ich drogi niespodziewanie się krzyżują, dostrzegają szansę zarobienia sporych pieniędzy, osiągnięcia sukcesu w przestępczym świecie i nie zważając na nic, razem postanawiają zawojować świat.


Wikingowie / Vikings (2017) Sezon 5 PL.720p.WEB.XviD.AC3-H3Q | Lektor PL


~OPIS~

Dalsze losy dzielnych skandynawskich wojowników. Walcząc o panowanie nad światem, zawierają zaskakujące sojusze i dopuszczają się zdrad. Bezwzględny Ivar przejmuje dowództwo nad armią pogan. Morderstwo Sigurda prowadzi do serii krwawych bitew. Synowie Ragnara myślą nad kolejnymi działaniami mającymi na celu pomszczenie ojca. Bjorn podąża na Morze Śródziemne. Zrozpaczony po śmierci żony Floki wyrusza na morze, by poddać się woli bogów.

Wikingowie / Vikings (2016) sezon 4 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

Serial rozpoczyna się po powrocie Wikingów z Paryża. Ragnar Lothbrok po nieudanych podbojach jest w głębokiej śpiączce, na granicy światów. Widzi bramy Walhalli, ale jego czyny z przeszłości nie pozwalają mu przekroczyć progu tej krainy wiecznego szczęścia. Tymczasem w jego najbliższym otoczeniu są osoby, które już planują przejęcie tronu.

Wikingowie / Vikings (2015) sezon 3 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

Dalsze losy Ragnara Lothbroka, nieustraszonego wojownika i odkrywcy, który zostaje królem. Dzielny wiking budzi postrach wśród innych europejskich władców. Jego pozycji zagrażają jednak spiski uknute przez zdrajców i wrogów ogarniętych żądzą zemsty. Kolejnym celem Ragnara staje się m.in. zorganizowanie wyprawy nad Sekwanę.

Wikingowie / Vikings (2014) Sezon 2 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

"Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial ukazuje jak Ragnar staje się królem wikińskich plemion. Poza byciem nieustraszonym wojownikiem, Ragnar jest ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.


Odnajde Cie (2018) PL.DVDRiP.x264-DARKDEVIL / Film PolskiTrwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławiePoprzednia
1 2 3