» BDRip/BRRip Lektor PL

Wikingowie / Vikings (2017) Sezon 5 PL.720p.WEB.XviD.AC3-H3Q | Lektor PL


~OPIS~

Dalsze losy dzielnych skandynawskich wojowników. Walcząc o panowanie nad światem, zawierają zaskakujące sojusze i dopuszczają się zdrad. Bezwzględny Ivar przejmuje dowództwo nad armią pogan. Morderstwo Sigurda prowadzi do serii krwawych bitew. Synowie Ragnara myślą nad kolejnymi działaniami mającymi na celu pomszczenie ojca. Bjorn podąża na Morze Śródziemne. Zrozpaczony po śmierci żony Floki wyrusza na morze, by poddać się woli bogów.

Wikingowie / Vikings (2016) sezon 4 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

Serial rozpoczyna się po powrocie Wikingów z Paryża. Ragnar Lothbrok po nieudanych podbojach jest w głębokiej śpiączce, na granicy światów. Widzi bramy Walhalli, ale jego czyny z przeszłości nie pozwalają mu przekroczyć progu tej krainy wiecznego szczęścia. Tymczasem w jego najbliższym otoczeniu są osoby, które już planują przejęcie tronu.

Wikingowie / Vikings (2015) sezon 3 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

Dalsze losy Ragnara Lothbroka, nieustraszonego wojownika i odkrywcy, który zostaje królem. Dzielny wiking budzi postrach wśród innych europejskich władców. Jego pozycji zagrażają jednak spiski uknute przez zdrajców i wrogów ogarniętych żądzą zemsty. Kolejnym celem Ragnara staje się m.in. zorganizowanie wyprawy nad Sekwanę.

Wikingowie / Vikings (2014) Sezon 2 PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE | Lektor PL


~OPIS~

"Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial ukazuje jak Ragnar staje się królem wikińskich plemion. Poza byciem nieustraszonym wojownikiem, Ragnar jest ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.


Odnajde Cie (2018) PL.DVDRiP.x264-DARKDEVIL / Film PolskiTrwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławieKrólestwo Niebieskie / Kingdom Of Heaven (2005) Director's.Cut.PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE

Królestwo Niebieskie / Kingdom Of Heaven (2005) Director's.Cut.PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Akcja filmu toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Po stracie żony i syna, kowal Balian (Orlando Bloom) traci także wiarę w Boga. Jego życie zmieniają jednak odwiedziny słynnego rycerza, Godfryda z Ibelinu (Liam Neeson), ojca Baliana. Obaj wyruszają w drogę do Ziemi Świętej, w której panuje chwilowy rozejm między chrześcijanami i muzułmanami. Podczas tej podróży, pod wpływem ojca, Balian przeistacza się w prawdziwego rycerza. W Jerozolimie spotyka go jednak kolejna tragedia...

Wirujący sex / Dirty Dancing (1987) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE

Dirty Dancing (1987) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Młoda dziewczyna (Jennifer Grey) spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca John'ego (Patrick Swayze). Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.

Asterix kontra Cezar / Astérix et la surprise de César (1985) 720.PLDUB.BRRip.XviD.AC3-ELiTE

Asterix kontra Cezar / Astérix et la surprise de César (1985) 720.PLDUB.BRRip.XviD.AC3-ELiTE


Falbala i Tragikomix zostają porwani przez Rzymian. Asterix z Obelixem udają się do Rzymu, ażeby ich uratować.

xt7.pl - 20GB/24H + Catshare, Rapidu, Fileshark i inne + Kumulacja do 60GB!

Tropiciel / Pathfinder (2007) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE

Tropiciel / Pathfinder (2007) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Jest rok 1000 naszej ery. Na dalekiej północy Skandynawii barbarzyńskie plemię pustoszy spokojne osady, mordując ich mieszkańców. Wśród ofiar jest rodzina nastoletniego Aigina, któremu cudem udaje się uniknąć losu rodziców i siostry. Młody wojownik poprzysięga zemstę. Wyrusza samotnie tropem barbarzyńców. Wkrótce zostaje przez nich pojmany i zmuszony do wskazania kryjówki swoich współplemieńców. Aigin zgadza się, ale to tylko pretekst, by wcielić w życie plan zemsty.

Leon Zawodowiec / Leon The Professional (1994) PL.720p.XviD.AC3.PL-STF

Leon Zawodowiec / Leon The Professional (1994) PL.720p.XviD.AC3.PL-STF


Leon (Jean Reno) jest płatnym zabójcą. W niczym jednak nie przypomina męskiego, twardego i nieposkromionego złoczyńcy. Wręcz przeciwnie: jest cichy, spokojny, na codzień pija mleko. Pewnego dnia skorumpowana policja zabija swojego dostawcę narkotyków i jego rodzinę. Przeżyła tylko córka, która postanawia zemścić się na zabójcach. To niezwykle trudne zlecenie otrzymuje Leon, u którego młoda dziewczyna zamieszkuje. Wynikają z tego jednak pewne komplikacje...

Poprzednia
1 2 3