» BDRip/BRRip Lektor PL

Boże Ciało (2019) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-KRT / Film polski


Dwudziestoletni Daniel zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka. Wyjeżdża na drugi koniec Polski, żeby pracować w stolarni, ale zamiast tego zaczyna udawać księdza.

Upadek Grace / A Fall from Grace (2020) PL.NF.720p.WEB-DL.XviD.AC3-KLiO


Delikatna i praworządna Grace przyznaje się do zabójstwa swojego nowego męża. Broniąca jej młoda adwokat podejrzewa, że prawda jest nieco bardziej skomplikowa

Zeszłej nocy / Last Night (2010) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Michael i Joanna Reed (Sam Worthington i Keira Knightley) są młodym i atrakcyjnym małżeństwem mieszkającym w Nowym Jorku. Podczas jednego ze spotkań organizowanych przez firmę Michaela Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy swoim mężem a jego piękną współpracowniczką Laurą (Eva Mendes). Wkrótce oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Incydent ten burzy spokój Joanny i wzbudza jej wątpliwości. Następnego dnia Joanna spotyka swojego dawnego znajomego Alexa.

Niespokojny / Joong-cheon / The Restless (2006) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Wielki wojownik Yi Gwak traci swą ukochaną. W wyniku krzyżujących się okoliczności trafia do Międzynieba, gdzie dusze zmarłych czekają 49 dni na powrót na Ziemię. Spotyka tam So-hwa, jednak ta za grosz go nie pamięta. Napotyka też swoich przyjaciół z oddziału, którzy sprzymierzyli się z demonami, których celem jest Święty Kamień przetrzymywany przez ukochaną Yi Gwaka.

Oni / They (2002) PL.720p.BDRip.XviD.AC3-ELiTE


Film opowiada historię ludzi, którzy w dzieciństwie dręczeni byli przez koszmary. Chociaż teraz są już dorośli i pozornie prowadzą normalny żywot, to koszmary sprzed lat powracają do nich. Okazuje się, że to co przeżywali jako dzieci nie było zwykłymi snami, lecz jakaś zła siła naznaczyła ich w młodości i teraz po latach powraca by zabrać swe ofiary. Główna bohaterka należy właśnie do tej grupy i jej spokojne życie w ciągu paru dni zmienia się w prawdziwy horror, gdy tytułowi oni na nowo pojawiają się, ale... tym razem nie odejdą bez swej zdobyczy.

Zjadacz grzechów / The Order (2003) PL.BRRip.720p.XviD.AC3-LTN


Młody ksiądz zostaje wysłany do Rzymu, gdzie bada tajemniczą śmierć zwierzchnika swojego zakonu.

Barton Fink (1991) PL.BRRip.720p.XviD.AC3-LTN


Młody nowojorski pisarz, Barton Fink (świetny John Turturro) osiąga sukces swą debiutancką sztuką. Jack Lipnick (kapitalny Michael Lerner), szef studia filmowego, proponuje mu posadę scenarzysty w Hollywood. Fink niechętnie zgadza się wyjechać do Las Angeles, gdzie w podrzędnym hotelu poznaje prostego Charliego (John Goodman).

Chinatown (1974) PL.BRRip.720p.XviD.AC3-LTN


Pechowy prywatny detektyw, tajemnicza piękność, bezwzględny mafioso oraz skomplikowana intryga utkana ze zdrady, morderstw, korupcji, skandali i śmiertelnie niebezpiecznych układów. Wszystko to w mrocznej i stylowej opowieści o latach 30., uznawanej za pozycję wyjątkową i ponadczasową, a także za hołd Romana Polańskiego dla niezwykłego gatunku, jakim jest klasyczny czarny kryminał. Intrygujący scenariusz (Oscar dla Roberta Towne), mistrzowska reżyseria i niezapomniane kreacje.

Co gryzie Gilberta Grape'a / What's Eating Gilbert Grape (1993) PL.BRRip.720p.XviD.AC3-LTN


Gilbert Grape żyje w cichej mieścinie zwanej Endora. Pracuje jako pomocnik w niewielkim sklepie spożywczym i zajmuje się swoim upośledzonym umysłowo bratem Arniem. Jego nudne życie diametralnie się zmienia, kiedy do miasteczka, przez przypadek, przybywa piękna Becky.

Wspaniały kraj / The Wonderful Country (1959) PL.BRRip.720p.XviD.AC3-LTN


Po ucieczce ze Stanów Zjednoczonych do Meksyku za zabicie mordercy swojego ojca Martin Brady po latach wraca do Teksasu aby przejąć wojskową przesyłkę dla swojego szefa z Meksyku, gubernatora Cipriana Castro. Niestety Brady łamie nogę i podczas jego rekonwalescencji w Teksasie, broń zostaje skradziona. Sprawę komplikuje żona majora Caltona, która się w nim zakochuje, a lokalny strażnik kapitan oferuje mu powrót do stanów i przyłączenie się do jego drużyny. Jednak po zabiciu w obronie własnej człowieka, Brady wraca za granicę i spotyka się z Castro, który jest nie tylko niezadowolony z utraty transportu broni, ale również z przyłączenia się do sił Coltona w walce z Apaczami.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10